Home

Ekologiczny dom

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ekologiczny sklep internetowy

zdrowa żywność
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym kraju, jak i wszędzie zapanowała moda na zdrowiutką żywność ekologiczną. Jednakże, co to oznacza, że żywność jest naturalna, czym jest produkt ekologiczny? Wielokrotnie zakupując w supermarkecie zwykłą włoszczyznę ludzie są pewni, że wszak to tylko warzywa i co z nimi może być nie tak. A jednakże może! Warzywa ekologiczne odróżniają się od tych zwykłych” z hipermarketu.

Z jakiej przyczyny warto używać pieluchy tetrowe?

Autor: www.babymama.pl
Odpowiedzialni rodzice ochoczo przygotowują się na przyjście nowego członka rodziny. Wiele przeczytanych artykułów, liczne poradniki, a wszystko to służy jednemu: aby dokonać dobrego wyboru. Rzadko kto jednak zgłębia wiedzę na temat pieluszek. Tutaj decyzja wydaje się logiczna – jednorazówki, wszak w obecnych czasach już nikt nie używa pieluch wielorazowego użytku.

Z jakich przyczyn dzisiejsze pampersy są o wiele częściej używane niż pieluszki tetrowe

pieluszka dla dziecka
Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com
Samo pranie wymagało kupna specjalnych proszków do prania i wykorzystania gorącej wody - czasem nie obyło się bez warzenia pieluch w wielkim garze na piecu. Świeżo upieczeni rodzice przeżywali gehennę, kiedy w podróży ananasa trzeba było przewinąć. Powijaki zwane pampersami okazały się być praktyczniejsze: bywają jednorazowe, higieniczne, można je bez trudu założyć berbeciowi nawet w czasie zakupów w centrach handlowych, gdzie czekają nieprzypadkowo przeznaczone do tych celów miejsca.

W jaki sposób należycie uchronić nasz dom przed oddziaływaniem zbierającej się deszczówki?

Promenady Wrocławskie
Autor: Kostrzewa PR
Źródło: Kostrzewa PR
Każdy z nas idealnie wie, że Polska jest krajem, w którym okoliczności atmosferyczne w wielu przypadkach się zmieniają. Nikt z nas nie jest na nieszczęście w stanie ujarzmić żywiołów, takich jak deszcz czy ogień, które są zasadniczą częścią naszego życia. W tym miejscu należy również przyznać, że większa część skupisk społeczności znajduje się w terenach wyjątkowo zurbanizowanych. Ilość powstających nowych bloków czy domów jednorodzinnych jest we współczesnych czasach duża.

Zielona kawa - efektywny suplement diety, który wspomaga odchudzanie

Sklep spożywczy
Autor: CucombreLibre
Źródło: http://www.flickr.com
Zielona kawa rzekomo jest kapitalnym suplementem diety, jaki wspomaga odchudzanie, bo ma ona wielce inne własności aniżeli kawa palona. Zrealizowane badania potwierdzają, że ważnym składnikiem, który wpływa na utratę wagi jest zawarty w zielonej kawie kwas chlorogenowy.

Utylizacja śmieci powinna okazać się właściwie opracowana

śmieci
Autor: PEKA
Źródło: PEKA
Ponieważ produkujemy coraz więcej śmieci, to warto je usuwać w taki sposób, byśmy nie byli nimi zasypani. Przez to tak ważne okazują się być wszelkie ustawy oraz dokumenty określające, w jaki sposób ma się dziać utylizacja śmieci, tak by okazały się one zabierane we właściwym czasie oraz żeby trafiały do wyznaczonego punktu.

Sok z rokitnika, sok z pokrzywy – znakomity sposób na naturalne zadbanie o własne zdrowie a także urodę.

Pokrzywa
Autor: stanze
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach ogromną wagę przykłada się do zdrowego pożywienia. Aktualnie na rynku jest dosyć dużo modyfikowanej żywności, której obywatele już nie chcą spożywać. Posiadają oni wiedzę, jaka żywność jest dla nich najlepsza i takiej też szukają.

Stosuj w swojej działalności odpowiednie normy, by doskonalić jakość pełnionych usług i troszczyć się o ekologię

środowisko
Autor: Mario M
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie bardzo wiele mawia się o wymogu wprowadzania i zachowania odpowiednich standardów oraz norm. Jednocześnie bardzo duży nacisk kładzie się na dbanie o środowisko ekologiczne oraz dbanie o to, co znajduje się wokół nas. Połączeniem tych dwóch aspektów staje się norma Iso 14001, która trudni się zarządzaniem środowiskowym.

Co zrobić ze zużytym urządzeniem elektrycznym czy elektronicznym

Utylizacja sprzętu elektronicznego
Autor: Craig Dietrich
Źródło: http://www.flickr.com
Na świecie, a także w Polsce z roku na rok sprzedaje się coraz więcej sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Szybki postęp technologiczny powoduje to, że urządzenia szybko stają się przestarzałe. Komputery, tablety a także smartfony po kilku latach zamieniamy na nowe, szybsze i bardziej wydajne. Podobnie jest w przypadku większych sprzętów. Urządzenia zwykle psują się niedługo po okresie gwarancji. Naprawa pralki albo lodówki może okazać się nieopłacalna i często najlepiej jest po prostu zakupić nowy sprzęt. Ale co zrobić ze starym urządzeniem? Przecież nie możemy wyrzucić go do zwykłego kosza.

Zakładanie ogrodu po budowie - od planowania ogrodu do pielęgnowania

ogród
Autor: Ulbrecht Hopper
Źródło: http://www.flickr.com
Ziemia po budowie rzadko nadaje się od razu do obsadzenia roślinami. Zanim przystąpisz do zakładania ogródka, przygotuj parcelę podług naszych rad. Zobacz, jak zaplanować ogródek. Oto wskazówki krok po kroku, zacząwszy od projektowania, przez urządzanie po pielęgnację ogródka. Zawsze możesz sobie pomóc wpisując w przeglądarkę hasło: projekty ogrodów Warszawa albo zakładanie ogrodów Warszawa.