AGR-Polska

Jakie są cechy sprawdzonego dewelopera? Przekonaj się!

Wizerunek wyżej od fachowości. Tak w skrócie możemy zestawić kluczowe cechy dobrego dewelopera. W kształtowaniu marki firmy ponad wiedzę branżową (nawiasem mówiąc nieocenioną) dewelopera jesteśmy w stanie postawić coś w rodzaju wymagań „miękkich”.

mieszkanie na sprzedaż

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejszym narzędziem weryfikacji dewelopera jest możliwość sprawdzenia doświadczenia i rekomendacji klientów. Tak, ważne znaczenie ma tutaj wizerunek. Czyli kwestie przede wszystkim wykańczania mieszkania Rzeszów, czy np. nowi lokatorzy budynków będą zadowoleni z inwestycji w dłuższej perspektywie czasowej. Szeroko pojmowane zaufanie nie odnosi się przy tym jedynie do naturalnych odczuć. Przebieg prac budowlano-organizacyjnych może wyjść idealnie, w atmosferze obustronnej współpracy i zadowolenia stron, podczas gdy kolejne tygodnie ujawnią słabe punkty konstrukcji.

Polacy to nie lekkoduchy w sprawach inwestycji mieszkaniowych – zaledwie co dwudziesty mieszkaniec -inwestor (poszerzone informacje pod linkiem) umiałby wybrać dewelopera bez sprawdzenia jego karty z doświadczeniem i referencjami. Sprawy ocen od klientów, bogatego doświadczenia w zrealizowanych projektach wiążą się z zaufaniem, kluczowym narzędziem marketingowym. Prawie co drugi z nas decydujący się na budowę przez dewelopera wybierze te oferty i przekazy reklamowe, które są bogate w pozytywny feed back i obfite portfolio z pomyślnie zrealizowanymi inwestycjami. Jeden na trzech woli, by deweloper Rzeszów był przede wszystkim uczciwy i wykonywał swoją profesję z absolutną zgodnością z zasadamietyki.

Wyróżnikiem ofert deweloperskich, na tle innych reklamujących się sektorów, jest rzeczywisty brak odniesień do celebrytów i autorytetów. To co spotykamy zwykle w przypadku reklamy auta, elektroniki, lekarstw praktycznie nie istnieje przy pośrednictwie mieszkaniowym.

mieszkanie od dewelopera

Autor: University of Exeter
Źródło: http://www.flickr.com

Zamiast używania głosu znanego i rozpoznawalnego publicznie aktora, mówcy, czy polityka deweloper Rzeszów preferuje zdanie mieszkańca, któremu to wykończył dom.

Czy ta publikacja była dla Ciebie intrygująca? Jeśli tak, to notabene więcej zobaczysz tu (http://www.arad.pl/drabiny-specjalne,g17.html), który również przedstawia opisywaną sprawę.

Liczy się nie tylko klient docelowy. Kilka negatywnych komentarzy od członków rodziny okaże się rysą na referencjach, która będzie ciągnąć się w nieskończoność. A zainteresowanie opinią autorytetów, w przypadku pośredników mieszkaniowych jest wyjątkowo znikome, wynosi tylko jeden procent.