Kursy pomagają optymalizować wydajność zatrudnionych pracowników, inwestuj w dobry model szkoleń

Wysoka wydajność pracowników staje się istotną sprawą dla powodzenia i opłacalności firmy. Zazwyczaj zdarza się, że zatrudnione osoby robią wszystko, by pracować dobrze, jednakże nie dostrzegają, w którym miejscu popełniają błędy i przyczyniają się do ponoszenia strat przez przedsiębiorstwo. Idealnym wyjściem w takiej sytuacji okaże się dobrze dobrane szkolenie, które pozwoli pracownikom poprawić własną wydajność oraz wyeliminować rzeczy, które źle oddziałują na efekty ich pracy.

Szkolenia lean właściwe w każdym sektorze biznesowym

Szkolenia spod znaku Lean Menagement bywają kierowane do osób pracujących na różnorodnych stanowiskach w przeróżnych dziedzinach biznesu. Cechą wyróżniająca dla tego typu szkoleń okazuje się ich praktyczna postać. Lean manufacturing szkolenie odbywają się w zależności od wymogów w przestrzeni hal produkcyjnych bądź biur, dzięki czemu uczestnicy mają szansę na bieżąco obserwować procesy wprowadzania Lean. Zadaniem kursów Lean jest ograniczenie marnotrawstwa na każdym etapie pracy zakładu i tym sposobem zwiększenia jego zysków.

Zaciekawił Ci się tego rodzaju wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna (hurtplus.pl/slodycze-c-69.html) też na pewno przypadnie Ci do gustu!

szkolenie ISo

Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com

Six sigma wykorzystywana z powodzeniem w Polsce od lat

Sporym powodzeniem u przedsiębiorców cieszy się forma 6 sigma, która została opracowana już w latach 80-tych minionego wieku. Metoda ta zakłada, że występowanie defektów w procesach produkcyjnych i biznesowych można prognozować przy udziale statystyk. Celem osób wdrażających metodę six sigma jest ograniczenie defektów występujących na różnych etapach produkcji albo innych działań biznesowych, co ma skutkować podniesieniem wydajności pracy i zyskiem inwestycji. Kursy z zakresu wprowadzenia metody Six Sigma bywają urządzane w Polsce już od kilku lat i cieszą się wielkim wzięciem.

System kaizen ulepsza wszystkie aspekty działania firmy

Osoby, które chcą ulepszyć działanie swojego przedsiębiorstwa, powinny zainteresować się programem kaizen, który zakłada ciągłe udoskonalenie prowadzonych procesów biznesowych oraz produkcyjnych. System kaizen nie zmierza do osiągnięcia określonej jakości usług albo produktu, lecz do ustawicznego polepszania tej jakości przez doskonalenie procesu produkcji, receptur, sprzętu, a przede wszystkim przez myślowe poszukiwanie rozwiązań optymalnych i skutecznych. Kaizen w dużej mierze opiera swoje efekty na zaangażowaniu pracowników zakładu, przez co szkolenia z zakresu tego programu mogą nieść znaczące, dobre zmiany w działaniu obsady.

Kategoria: W gospodarce
Tagi: ,