Ocieplaj wykorzystując Recticel izolacje nawet dla domów z cegły

Nieważne, czy stawiasz dom od nowa, czy pragniesz ocieplić stojący dom, wykorzystaj do tego zadania dobrą izolację Recticel i oszczędzaj na opłatach za ogrzewanie.
Mieszkamy w strefie, gdzie zimy potrafią być mroźne.

Istotna jest dobra izolacja. Jeśli cenimy doskonałe izolacje Recticel z pewnością sprostają naszym wymaganiom.

Zaintrygował Cię ów wpis? To rewelacyjnie! Kolejne tak samo świeże wątki dostrzeżesz pod podanym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg (https://oknar-internorm.pl/dlaczego-warto/innowacje/i-tec-wentylacja).

W trakcie budowy domu warto zadbać o skuteczną izolację. Może to być izolacja podłogowa. Podłogę na gruncie należy zawsze izolować. Jeżeli planujemy ogrzewanie podłogowe, musimy szczególnie zadbać o właściwą izolację podłóg oraz stropów międzykondygnacyjnych. Recticel oferuje niezwykle łatwe w montażu płyty izolacyjne stworzone z pianki PIR. Płytki takie są odporne na naciski i dedykowane specjalnie do ogrzewania podłogowego. Płytki posiadają specjalną okładzinę, odporną na substancje alkaiczne, co podnosi efektywność grzania podłogowego.

dzielnica

Źródło: tlc.howstuffworks.com
Izolacje Recticel sprawdzą się także przy izolacjach naściennych albo sufitowych wewnętrznych. Możemy w ten sposób izolować stary albo dopiero budowany dom. W wypadku starego budynku przykładowo z cegły, wątpliwości odnośnie używania izolacji są przepotężne, szczególnie, kiedy mamy do czynienia z antycznym budynkiem,, gdzie nie można zmieniać elewacji zewnętrznej. Wyjściem wtedy jest wyłącznie dobra izolacja wewnętrzna. Recticel sprostał tym oczekiwaniom, przedstawiając proste w montażu cienkie płyty izolacyjne. Płyty te przyklejamy do podłoża za pomocą zaprawy klejowej lub oknar internorm w sposób mechaniczny za pośrednictwem przygotowanych wkrętów na drewnianym rusztowaniu. Jeśli chodzi o montaż klejowy, płytki Recticel mogą być przyczepiane do rozmaitych powierzchni.

Mogą to być płytki gipsowe, ściany z cegły czy betonu.
Recticel ma prawo chełpić się najdoskonalszymi parametrami termicznymi. Postawmy więc na jakość oraz ciepły dom, śmiało sięgając po takie produkty.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,