Home

Porady i wskazówki - jak budować

Kto z nas nie marzył o swoim domku gdzieś na obrzeżach miasta. Piękne widoki, codzienny wschód słońca unoszący się gdzieś ponad łąkami to marzenia bardzo wielu młodych ludzi. Budowa domu to nie lada wyzwanie oraz odpowiedzialność, należy również zwrócić uwagę na to, iż budowa jest bardzo często związana z kilkudziesięcioletnim kredytem - jednak do odważnych świat należy. Aby ograniczyć kłopotu związanego z budową domu, powstał serwis etapydubowy.pl.


budowa domu
Autor: Marttin Pettit
Źródło: http://www.flickr.com
Serwis poświęcony zawiłością które spotykają każdego indywidualnego inwestora . W serwisie rozważane są najczęściej spotykane problemy, jak i te z którymi inwestorzy stykają się tylko co jakiś czas.

Tutaj znajdziecie rzetelne wskazówki oraz podpowiedzi czego unikać, na co zwracać uwagę przy np: wyborze parkietu. Dowiesz się jak sprawnie i bez kłopotów załatwić wszystkie pozwolenia.
Serwis jest podzielony na główne dziedziny są to: charakterystyka energetyczna – tutaj znajdziecie bardzo dużo informacji na temat docieplania nie tylko domu ale również mieszkania. Każdy kto chciałby dowiedzieć się jak, ekologicznie ogrzewać dom powinien zajrzeć do tego działu. Pragnąć budować dom z pewnością wielu inwestorów jest zmuszonych wsiąść kredyt. W dzisiejszych czasach większość ludzi nie może pozwolić sobie na budowę domu bez kredytu. Wszystkie informacje dotyczące kredytów, również znajdziecie w serwisie etapybudowy.pl. Kredyty – z tego działu dowiesz się jaki kredy wziąć najlepiej i w którym banku, czego unikać i na co zwrócić uwagę.

Najważniejsze i chyba najtrudniejsze jest załatwienie papierkowej roboty związanej z pozwoleniami na budowę.
Pozwolenie na budowę – przeglądając tę kategorię dowiesz się jak w 20 krokach uzyskać niezbędne zezwolenia na budowę. Załatwiając zezwolenia na pewno nieoceniona będzie wiedza na temat prawa budowlanego.
Dział prawo budowlane – pod adresem https://www.damdom.pl/ znajdziecie nie tylko ustawy, ale również najnowsze zapisy prawa budowlanego.

Dzięki takiemu głównemu podziałowi bardzo szybko odnajdziesz interesujący temat. Oczywiście oferuje również kilkanaście innych rożnych kategorii z których dowiesz się np.: jak bobrze dobrać podłogi do domu, jakie wybrać oświetlenie, czy też jakiego producenta drzwi warto wybrać i dlaczego. Serwis etapybudowy.pl stanowi bardzo dobre źródło niezbędnych informacji.