Rób oszczędności w firmie gdzie możesz

Jeżeli jesteś szefem instytucji specjalistycznej oraz zatrudniasz paru specjalistów sprawdź, w jakich obszarach da się zaoszczędzić. Są prace, jakie wymagają specjalistów, których nie mamy w firmie.

Taśma produkcyjna

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest wtedy skorzystać z pracowniczego leasingu.

mieszkanie - obrazek

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Proceder ten to podnajmowanie pracowników na jakiś czas z innej instytucji. Jeżeli obecnie mamy zapotrzebowanie na określone, specjalistyczne usługi, można poprosić pracownika innej instytucji, wówczas wszyscy będą usatysfakcjonowani. Potrzebujemy rzecz jasna pozyskać zezwolenie od pracowników na takie chwilowe przejście w nasze dłonie. W umowie trzeba zawrzeć rzecz jasna także okres na jaki pracownik przechodzi do drugiej firmy, rodzaj wykonywanej działalności a także inne szczegóły.

Zainteresował Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to bez wahania przekonaj się, co jest w ofercie kominki, która odnosi się do pokrewnej tematyki.

Aby leasing pracowniczy mógł w pełni dojść do skutku instytucja macierzysta musi udzielić pracownikowi bezpłatnego urlopu na czas obowiązywania nowej umowy.

Dla wykonywania niektórych rodzajów zadań potrzebujemy posiadać uprawnienia. Jeśli nasi pracownicy ich nie mają, przydatny będzie leasing pracowników. Jeżeli pragniemy przykładowo wykonać elektromontaż, działania budowlane czy spawalnicze, w naszej firmie, ale nie posiadamy odpowiednich pracowników, korzystnie ich wynająć na naszych warunkach. Wybierzmy firmę godną uwagi, aby podwładni z powodzeniem wykonywali zlecone im zadania. W tego rodzaju pracach niezbędna jest bowiem dbałość o detale i zachowanie wszelkich norm higieny pracy.

Jeżeli chcesz znaleźć więcej na temat (http://www.wkg.pl/o-nas/grupa-wkg/struktura/) na opisywany w tym miejscu temat, to kliknij ten link, a na pewno Cię one zaciekawią.

Popytajmy wśród innych przedsiębiorców, może ktoś zna brygadę godną uwagi.

Leasing jest obecnie popularny, gdyż nie ma instytucji specjalizujących się we wszystkich dziedzinach. Dodatkowo każdej firmie czasami brakuje pracowników, gdy dotychczas zatrudnieni odchodzą na długie urlopy macierzyńskie.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,