Plan na długą nieruchomość

Na każdym typie działki można zbudować dom. Należy wybrać taki projekt, aby łącznie z działką układał się w przemyślaną całość.

odzwierciedlenie - dom

Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że posiadamy teren, która nie do końca jest zgodna z naszymi marzeniami. Jesteśmy spadkobiercami lub ktoś nam ją darował. Czasami jest też to super oferta lub bardzo nam zależy na takiej lokalizacji i w takim przypadku wielkość działki ma znaczenie drugoplanowe. Wąska parcela to wyzwanie, żeby funkcjonalnie zaplanować budynek mieszkalny. Projekty domów na wąską działkę odnajdziemy w internecie. Najwygodniej skorzystać z pomocy specjalistę. Istotne jest czy działka jest wąska, ale biegnie wzdłuż ulicy. Czy jest wąska potocznie zwana „kiszka” i biegnie w głąb (niezłe projekty domów na wąską działkę). Jeśli biegnie wzdłuż ulicy to nie jest to duży problem. Bez problemu będzie zlokalizować garaż i dostęp do innych obiektów nie będzie skomplikowany. Sprawa komplikuje się, kiedy nieruchomość biegnie w głąb i jest tylko wąski wjazd. W takiej okoliczności warto bardzo rzeczowo przeanalizować projekty domów na wąską działkę. Pierwsze kłopoty mogą pojawić się już w trakcie stawiania domu. Wielotonowy, duży sprzęt może mieć kłopot wyjechać, obrócić się na działce. Jeśli już istnieją zbudowane budynki mieszkalne obok płotu będzie tym nieporęczniej. Należy zastanowić się gdzie umieścić garaż. Czy w części początkowej? Ułatwi na pewno to wyjazd, ale panorama będzie nieatrakcyjna.

Nasze następne wpisy są równie zajmujące, co ten. Zatem najedź na link tu… (www.assystem.com.pl/oferta.html) i przeglądaj skrupulatne informacje. Zachęcamy!

Czasami reperując samochód rozkłada się sprzęt przed garaż i kiedy niespodziewanie potrzebujemy wejść do domu może zdarzyć się, że ktoś z ulicy ukradnie nam sprzęt. Może okazać się jednak, że miejsce dla auta z przodu to jedynamożliwość.

dom - wizja

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysłem na niewymiarową działkę może być budowa domu piętrowego. Nie obejmuje on sporej powierzchni. Dodatkowo garaż można wygospodarować w części piwnicznej. tak oto zostanie wygospodarowana dodatkowa powierzchnia. Właściwie zaprojektowany dach optycznie zwiększy parcelę. Wąska działka zaaranżowana przez dobrego projektanta usatysfakcjonuje każdego klienta. Należy znaleźć sposób, aby wydobyć jej zalety.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,