Czy można targować się o mniejszą cenę, wybierając mieszkania deweloperskie?

Na rynku posiadłości powstaje sporo interesujących inwestycji mieszkalnych, wskutek tego propozycja nowych mieszkań gotowych do kupienia jest istotnie obszerna. Decydując się na nabycie nowego mieszkania deweloperskiego, zdołamy wręcz przebierać w różnych ofertach. Poszukujesz mieszkania 2 albo 3 pokojowego? A może ciekawi Cię pojemne i wielkie mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską?

mieszkanie deweloperskie

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

A być może wolisz coś mniejszego, na przykład kawalerkę czy mieszkanie typu studio? Pragnąłbyś mieszkać na pięknym osiedlu, w okolicy zieleni i pięknych parków i skwerów? A być może bardziej odpowiada Ci mieszkanie w centrum miasta? Niezależnie od tego, jakiego mieszkania wyszukujemy – z pewnością je znajdziemy. () Wielką rozpiętością cechują się także ceny mieszkań. Mieszania deweloperskie zdołamy kupić za 200 tysięcy złotych (kawalerki, niewielkie mieszkania dwupokojowe), i także za 300 albo nawet 500 tysięcy (mieszkania trzypokojowe, apartamenty i tak dalej). Rozmaitość cenowa jest faktycznie szeroka. Nim przystąpimy do kupna mieszkania, z pewnością musimy ustalić swój budżet, dzięki temu będziemy wyszukiwać mieszkania, na jakie na pewno nas stać. Niemniej warto pamiętać o tym, iż mieszkania deweloperskie – polecamy zapoznać się z ofertą mieszkań, a dokładniej ich wartość zdołamy również pertraktować. Jeśli więc możemy sobie pozwolić na mieszkanie za 200 tysięcy złotych, równie dobrze zdołamy oglądać mieszkania za 250 tysięcy, gdyż być może uda nam się zbić cenę.

nowe mieszkanie

Źródło: pixabay.com

Wszelki deweloper spodziewa się tego, że Klient będzie chciał negocjować cenę, więc nie bójmy się tego wykonywać. Wręcz przeciwnie, starajmy się zbić z ceny. Aby odnieść sukces, wskazane jest poprawnie się do tego przygotować.

Nim wyłączysz swój komputer, zobacz jeszcze jedną wiadomość, ponieważ faktycznie zalecam to źródło, z tego powodu że ma ono niesamowicie przydatne dane.

Rozeznajmy się w cenach mieszkań w danej inwestycji, dowiedzmy się, jak szerokim zainteresowaniem się one cieszą, wskażmy na potencjalne wady lub uciążliwości (brak windy, brak balkonu itp.). To wszystko zdoła wspomóc nam w zbiciu ceny. () Nikt nigdy nie nabywa mieszkania deweloperskiego za proponowaną przez dewelopera cenę, dlatego bądź pewny siebie i twardo negocjuj warunki zakupienia mieszkania.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,