Drukowane obrazy

Aktualnie poza tradycyjnymi odbitkami na papierze, zakłady usług fotograficznych udostępniają dużo innych sposobów wywołania fotografii. Wybór papieru fotograficznego między błyszczącym, a matowym przestał zadowalać klientów. Aktualnie nie jest już problemem wydrukować własne zdjęcie na kubku do kawy, T-shircie czy podkładce pod mysz komputerową. Część zakładów idzie dalej i oferują nawet etui na telefon z własnym zdjęciem. Oprócz tego rodzaju funkcjonalnych metod wykorzystania zdjęcia, profesjonaliści zachęcają potencjalnych nabywców oferując fotografie w wielu nietypowych rozmiarach, które mogą być na przykład ozdobą domu.

aranżacja wnętrz

Autor: Tammy Manet
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety i albumy

W ofercie zakładów fotograficznych najchętniej preferowaną przez nabywców usługą jest wykonanie albumu fotograficznego w formie książki. Klient może wówczas dowolnie wybrać rozmiar książki, wybrać odpowiednie zdjęcia i zadecydować na jakim papierze mają zostać wydrukowane. Niezwykle często klienci kupują fototapety. Każda forma fotograficzna udostępnia zestaw przykładowych propozycji, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dostarczyć swoje zdjęcie do wywołania w takim rozmiarze.

Ta solidna strona (http://www.sklephypo.pl/blog/czy-warto-kupic-pompe-omnigeny-film/), zawiera zbliżone dane na omawiany temat, więc nie czekaj, a zgłąb w szczegółach wiadomości na to zagadnienie.

Takie formy powoli wypierają w nowoczesnych pomieszczeniach obrazy na płótnie, z uwagi na swoje praktyczne właściwości, brak ramy i niskie koszty. Taką tapetę umieszcza się na ścianie, w wybranym przez siebie punkcie. Wygląda to bardzo atrakcyjnie i bardzo korzystnie wypełnia puste miejsce na ścianie.

Epson Stylus Photo PX730WD

Autor: Epson
Źródło: Epson

Dla tradycjonalistów

Jedną z najbardziej interesujących ofert, z jaką można się spotkać w co lepszym punkcie fotograficznym jest możliwość wydrukowania fotografii w formie zwykłego obrazu. Taki obraz ze zdjęcia jest drukowany na profesjonalnym płótnie, podobnym do płótna na obrazy, przy pomocy metod, które imitują pociągnięcia pędzla prawdziwego artysty. Nie można się łudzić, że obrazy w sklepach z drobiazgami są produkowane inną techniką.

Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest możliwość dowolnego wyboru ramy do takiego zdjęcia – tak, żeby było dopasowane do wystroju pomieszczenia w którym ma wisieć. Obecnie w ten sposób wykonuje się bardzo dużo replik znanych dzieł sztuki, dlaczego więc nie wybrać swojego zdjęcia, żeby skutecznie imitowało obraz?

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,