AGR-Polska

Najlepsze pracownie projektowe – profesjonalny ranking!

Od jakiegoś czasu funkcjonuje w sieci godny polecenia ranking serwisów projektowych. Na stronie budowlanym znajdują się adresy witryn dotyczących projektowania domów i budynków o przeznaczeniu mieszkalnym, skrótowe informacje dotyczące profilu działalności firm i tematyki prezentowanej na ich stronach oraz oceny, będące sumą głosów internautów..

dom

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Główna klasyfikacja opiera się na sumie ocen za jakość projektów, charakter ich prezentacji (możliwość powiększania rzutów, ilość wizualizacji, jakość rysunków itd.) oraz jakość obsługi (odpowiedzi na e-maile i telefony, szybkość kontaktu).

Na podstawie cząstkowych ocen powstaje ranking prezentujący najlepsze biura projektów i pracownie przygotowujące projekty na zamówienie klientów.

Sprawdź bez obaw ten link – opublikowane tu uwagi na temat (http://www.rkstyl.com.pl/artykul/rolety-oknoplast/6/3) z pewnością są dla Ciebie ciekawe – dotyczą analogicznej kwestii.

Sprawdź

Klient, po wypróbowaniu usług danego biura projektowego bądź pracowni lub internauta odwiedzający wybraną stronę ma możliwość zagłosowania na wybrany serwis. Za pomocą kilkustopniowej skali można wybrać odpowiednią ocenę dla prezentowanych projektów lub poziomu obsługi.