Odpoczynek w łazience z wygodną wanną z hydromasażem

Jednym z kluczowych elementów łazienki jest wanna. Dzisiaj w sprzedaży proponuje się różne wanny zarówno pod względem materiału, z którego są wyprodukowane, jak i pod względem formy oraz funkcjonalności. Najbardziej funkcjonalne są wanny z hydromasażem, ponieważ dbają nie tylko o nasze ciało, ale i zdrowie. Wanna z hydromasażem może obecnie stanowić wyposażenie w zasadzie każdej łazienki, jako że w sprzedaży udostępniane są przeróżne modele, które można dopasować pod kątem wielkości. Bez problemu też zamówimy taką wannę za względnie nieduże pieniądze, chociaż oczywiście im bardziej zaawansowane funkcje posiada wanna, tym więcej za nią zapłacimy.

wanny

Źródło: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b

Podstawą działania hydromasażu są w tym przypadku dysze, które wypuszczają strumień wody pod ciśnieniem gwarantując w ten sposób masaż poszczególnych elementów ciała. Sposób sterowania przebiega w tym przypadku za pomocą elektronicznej tablicy sterującej.Rozpoczynając kąpiel możemy zaoferować sobie masaż o różnej silne i intensywności. Odpowiednio nakierowany strumień wody może mieć bardzo dużą moc gwarantując nam efektywny masaż i relaks podczas kąpieli. Efektów doda ciekawe oświetlenie oraz komfortowy zagłówek i podłokietniki.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej ogrodzenia metalowe wrocław danych na pozostałych witrynach – odnajdziesz je, klikając w link znajdujący się poniżej.

Często wanna zawiera też system antypoślizgowy na dnie, dzięki któremu użytkownik nie przesuwa się i nie ślizga znajdując się w środku.

Niektóre modele wyposażone są rzecz jasna także w inne gadżety, jak przykładowo w radio z wbudowanymi głośnikami, dzięki czemu chwile spędzone w wannie upływają jeszcze przyjemniej. Po kąpieli z kolei istotne jest skuteczne wyczyszczenie wanny – pod tym względem pomocny jest system auto-czyszczenia hydromasażu (Więcej tutaj). Wielu producentów wykorzystuje do tego celu dezynfekcję ozonową, dzięki której niszczone są różnego rodzaju bakterie i grzyby, a jednocześnie nie ma zagrożenia dla ludzkiego organizmu.

Okno w łazience

Autor: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Rzecz jasna istotną cechą wanny jest także jej wygląd. Najnowsze modele cechują się nie tylko niebanalnymi kształtami, ale również eleganckimi dodatkami. Pięknie wyglądają chociażby wanny obudowane z jednej strony szkłem, co dodaje wannie elegancji i powoduje, że prezentuje się bardzo nowocześnie. Podstawę stanowią także dodatki takie jak słuchawki, wlewki wyprodukowane z chromowanych, stalowych materiałów, które dodają wannie uroku.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,