AGR-Polska

Budowa domu – porady ekspertów, ciekawe informacje, liczne artykuły – Projektoskop.pl!

Projektoskop – funkcjonalny portal zawierający rady, informacje, potrzebne narzędzia oraz teleadresowe dane firm a więc dokładnie to, co będzie niezbędne gdy zaczynamy układać plany o budowie domu, poszukujemy wskazówek związanych z wyborem projektu, dekoracji, pielęgnacji ogrodu lub szukamy kontaktu z fachowcami oraz innymi użytkownikami portalu.

Quo vadis inwestorze

Autor: Archipelag
Źródło: Archipelag
Projektoskop posiada kilkanaście odmiennych tematycznie działów, co sprawia, że jest jednym z niewielu w polskojęzycznych portali zamieszczających kompleksowe informacje związane z budownictwem, aranżacją i wykończeniami wnętrz oraz przestrzeni wokół domów.

Witryna wyróżnia się przede wszystkim wieloma funkcjonalnymi narzędziami. Jednym z nich jest graficzna wyszukiwarka projektów domów, która po pierwsze nie ogranicza się do tradycyjnych kryteriów wyszukiwania takich jak np. ilość kondygnacji czy obszar zabudowy, ale pozwala odnaleźć projekty o specyficznym rozmieszczeniu pomieszczeń. Gdy marzymy by np. jadalnia sąsiadowała z salonem w okna pokoju dziecięcego wychodziły na południe – nic prostszego. Trzeba po prostu na mini rzucie domu zaznaczyć odpowiedni podział pomieszczeń, a natychmiast pojawi się cała lista projektów idealnie odpowiadających naszym oczekiwaniom.

Unikalne projekty budowlane stanowią jedna z najchętniej wyświetlanych kategorii. Bardzo dużą popularnością cieszą się także liczne artykuły i poradniki koncentrujące się wokół tematów takich jak: poszczególne etapy budowy domów, prace związane z pielęgnacją ogrodu, elementy usytuowane wokół domu (basen, taras), materiały i instalacje a także instruktażowe filmy takie jak np.stawianie stropu w jeden dzień lub szybkie budowanie z bloczkami z Ytong Interio.
Dodatkowo w Strefie fachowca i w dziale Prawo Budowlane dostępne są szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje o rynku, normach budowlanych i przepisach prawnych. W tym miejscu umieszczone są także wzory gotowych pism i umów, których z pewnością będziemy potrzebować w trakcie budowy naszego domu.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się, które serwisy są zachwalane przez inne osoby, to zobacz polecane info na tego typu temat. Może Cię ono bardzo zaabsorbować.

Polecamy też

Projektoskop przygotował także osobny dział dla wszystkich internautów lubiących spędzać wolne chwile w ogrodzie oraz chcących dowiedzieć się więcej w temacie jego pielęgnacji. Galeria roślin, dział związany z ich ochroną, kalendarz prac w ogrodzie oraz publikacje związane z aranżacją i pielęgnacją drzew, krzewów i roślin to główne kategorie w których zamieszczane są porady specjalistów i przydatne informacje. Zobacz również

Wszystkie osoby, rozważające budowę domu, wybierające projekt, szukające informacji o branży budowlanej, chcące dowiedzieć się więcej o tematach związanych z wykończeniem wnętrz i pielęgnacją ogrodu lub chcące podyskutować na forum zapraszamy na portal które dopiero zaczynają myśleć o własnym domu lub są w trakcie jego budowy zachęcam do odwiedzenia strony Wartościowe artykuły, forum czy porady ekspertów z pewnością okażą się ciekawą wskazówką oraz unik mieszkania (poznaj szczegóły) m poradnikiem. Patrz też