AGR-Polska

Obecna sytuacja na rynku pracy w Żywcu

Już dłuższy czas jesteśmy w stanie zauważyć niepokojącą sytuację na rynku pracy. Niestety, w chwili obecnej tylko wybrane regiony Polski mogą pochwalić się spadkiem bezrobocia. Mało optymistyczne wieści dochodzą z Żywca. Czy władze miasta za mało działają, aby ściągnąć do Żywca nowych inwestorów?

A może w Żywcu powinna powstać Specjalna Strefa Ekonomiczna, dzięki której w mieście pojawią się firmy będące w stanie zapewnić dodatkowe etaty? Zdania radnych są rozbieżne. Jedni mniemają, że same koszty przygotowania terenu są wysokie,| a co ważne nie dają gwarancji powodzenia. Odpowiedzią na to zagadnienie jest sąsiednia gmina, która mimo wielkich ambicji przekonała do siebie tylko jednego inwestora. Druga grupa ma inne spojrzenie.

Jeśli zastosowana w powyższym artykule narracja do Ciebie przemawia, to zobacz tu nawiertnica inne tego rodzaju posty – one dotyczą zbliżonej tematyki.

Są przekonani , iż strefa jest przyniesie wiele dobrego i jeżeli miasto nie podejmie ryzyka, nigdy nie przekona się czy to było właściwe posunięcie. Obowiązkiem jest pukać do każdych drzwi, aby walczyć z bezrobociem i to jest ich zasada. Zobacz oferty pracy inspektor nadzoruTo dopiero projekty, a jak się wygląda obecna sytuacja na rynku pracy w Żywcu? Żywiec, z racji swego interesującego położenia to na dobrym poziomie rozbudowana turystyka, gastronomia oraz baza noclegowa. Restauracje, hotele i domy wczasowe bez przerwy poszukują pomysłowych osób, które z zaangażowaniem i entuzjazmem oddadzą się obowiązkom które przydzielono im w nowym miejscu pracy.

praca

Autor: Fernando L
Źródło: http://www.flickr.com

Cały czas w Żywcu poszukiwaną grupą zawodową są przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, czy osoby związane z pracami budowlanymi. (Oferta – praca brodnica)Szczególnie, że lada dzień będzie miało miejsce rozpoczęcie sezonu, a wraz z nim zawitają na tablicach ogłoszeń prace sezonowe. To doskonała propozycja, przeważnie dla ludzi, którzy nie mają stałej pracy.

Interesują Cię dalsze newsy na ten temat? To fenomenalnie, ponieważ z radością stworzyliśmy dla Ciebie kolejne podobne wątki.

Dobrą stroną prac sezonowych jest to, że pracodawcom nie zależy jedynie na dyplomach, co na zaangażowaniu a także chęci rozwoju własnych doświadczeń. Dzięki temu zlecone prace mogą być wykonywane równie dobrze przez dorosłych ludzi, jak i młodych – bez doświadczenia.
Jakie jeszcze profesje są mile widziane na obszarze miasta? Aby odpowiedzieć na to pytanie możemy przejrzeć oferty pracy w internecie. Najprościej będzie wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę, przykładowo: praca piła – a być może napotkamy na ofertę interesującej pracy.