Pozycjonowanie stron www – szansa dla Twojego biznesu na zdobycie klientów w Internecie

Spółka Artefakt od 2005 roku specjalizuje się w promocji w Internecie, a od 2008 roku w konsekwencji połączenia z firmą Kombinet, także budowaniem stron internetowych. W tym czasie firma zrealizowała dużo efektywnych kampanii promocyjnych serwisów www i sklepów internetowych oraz przygotowała wiele wydajnych i ładnych stron www.

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Pracownicy firmy to ekipa specjalistów, którzy pozostają na bieżąco z nowinkami z branży. Z powodu dużego doświadczenia potrafią oni dopasować narzędzia (podziemny sprzęt górniczy) zarówno efektywne jak i bezpieczne dla reputacji klienta. Znaczna pomysłowość i profesjonalizm w pracy daje efektywne i zyskowne rezultaty. Artefakt w swojej ofercie posiada usługi pozycjonowania, ePR, promocji, doradztwa oraz budowania serwisów i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach obejmuje takie operacje jak selekcję słów kluczowych, analizę serwisu, przedstawienie zaleceń optymalizacyjnych i stopniowe podnoszenie popularności serwisu. Jest to oferta dla przedsiębiorstw pragnących zbudować lub wzmocnić swoją pozycję na rynku. Więcej można znaleźć tutaj: pozycjonowanie stron

witryna www

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Działania promocyjne w Google Adwords z wykorzystaniem reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania lub na wielu stronach współpracujących z Google. Tą metodę można polecić do promocji usług rzadko wpisywanych w wyszukiwarce (np. nowych produktów).

Usługi doradcze Artefakt to propozycja wnikliwej analizy aktualnego stanu serwisu WWW, opracowania wytycznych optymalizacyjnych oraz diagnoza aktywności konkurencji w Internecie.

Czy sądzisz, że odnajdziesz potrzebne informacje w odniesieniu do omawianego zagadnienia? Naturalnie, że tak – przejdź do treści (http://www.prezero.com/pl/azbest/) i kliknij w odsyłacz tutaj.

Jest to dobry punkt wyjściowy dla klientów, którzy nie są pewni czy zacząć promować swój serwis w Internecie.

W konsekwencji wspólnej pracy specjalistów z dziedziny marketingu internetowego firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet powstała oferta projektowania i wdrażania stron WWW w każdym calu funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonana strona internetowa to ułatwione pierwsze kroki w Internecie.


Wyświetl większą mapę