Home

zdrowie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak radzić sobie z wilgocią w mieszkaniu?

grzyby
Autor: shay coh
Źródło: www.flickr.com
Kłopot nadmiaru wody jest naprawdę typowy. Codzienne obowiązki wpływają na wysokość poziomu wilgoci. Konsekwencją mogą być problemy z pleśnią i grzybem. Jak osuszyć powietrze?

Ekologiczny sklep internetowy

zdrowa żywność
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym kraju, jak i wszędzie zapanowała moda na zdrowiutką żywność ekologiczną. Jednakże, co to oznacza, że żywność jest naturalna, czym jest produkt ekologiczny? Wielokrotnie zakupując w supermarkecie zwykłą włoszczyznę ludzie są pewni, że wszak to tylko warzywa i co z nimi może być nie tak. A jednakże może! Warzywa ekologiczne odróżniają się od tych zwykłych” z hipermarketu.

Sauna we własnym domostwie?Znakomity koncept!

Domowe spa
Autor: thomaswanhoff
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie we własnym domu osobistej sauny tak naprawdę nie jest przesadnie rozpowszechnione, lecz w końcu trudno powiedzieć, że chociażby wczasy na Malediwach także są dla typowego Nowaka. Chodzi głównie o to, iż w zasadzie nie można założyć, iż sauna to jak na polskie warunki zbyt duży luksus.

Na obecną chwilę w wielu miejscach coraz to bardziej popularne są małe dźwigi

Usługi dźwigowe
Autor: Mark Turnauckas
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jest mnóstwo takich spraw, w których człowiek próbuje jak w najwyższym stopniu sobie pomóc a co za tym następuje również odciążyć się fizycznie. Jak wiadomo bowiem częste dźwiganie masywnych przedmiotów może wieść do nieodwracalnego nadszarpnięcia przykładowo kręgosłupa albo mięśni, co w następnej kolejności może mieć bardzo ujemny wpływ na nasze nastawienie i na nasze zdrowie.

Sklep z ekologiczną żywnością dla każdego podniebienia

Ekologiczna deska
Autor: Epicueran®
Źródło: Stereodesign.pl
Ciągłe życie w pośpiechu, nerwy, napięcie w pracy, obowiązki rodzinne iwiele innych czynników wpływa negatywnie na nasz stan zdrowia. Żyjąc w permanentnym zmęczeniu jesteśmy ogromnie podatni na infekcje i wpływ groźnych drobnoustrojów. Żeby się przed tym uchronić trzeba wykonać pierwsze kroki w kierunku lepszego życia. Aby cieszyć się zdrowiem nie potrzeba kompletnej rewolucji.

Sok z rokitnika, sok z pokrzywy – znakomity sposób na naturalne zadbanie o własne zdrowie a także urodę.

Pokrzywa
Autor: stanze
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach ogromną wagę przykłada się do zdrowego pożywienia. Aktualnie na rynku jest dosyć dużo modyfikowanej żywności, której obywatele już nie chcą spożywać. Posiadają oni wiedzę, jaka żywność jest dla nich najlepsza i takiej też szukają.

Serwis separatora musi okazać się być przeprowadzany

kosze na odpady
Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Usuwanie śmieci okazuje się być ważne dla środowiska
Jeżeli pragniemy uzyskać pewność, że żyjemy w środowisku, które będzie odpowiednie dla naszego zdrowia, to koniecznie musimy przykładać uwagę na to, w jaki sposób usuwane są śmieci.

Zdrowy styl życia jest przyczyną wspaniałego samopoczucia

zdrowa żywność
Źródło: pixabay.com
To nie żadna moda, jak niektórzy myslą, to nie zachcianka, ani nie widzimisię, jak dużo osób krzywdząco myśli. Zdrowy styl życia, bardzo obszerne hasło, które posiada w sobie dużo pozytywnych czynności, to także styl bycia, podejście do swojego ciała i psychiki na nowo, większa samoświadomość, za sprawa której poprawiamy swoje samopoczucie.

Jeżeli leży Ci na sercu los przyrody i środowiska naturalnego, uwielbiasz zwierzęta i jesteś przeciwny jakiejkolwiek krzywdzie – warto zapoznać się z licznymi wydarzeniami, związanymi z tą dyscypliną

środowisko
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Poziom działań w dziedzinie technologii zdobywa własne maximum. Ujawnia się mnóstwo możliwości. Cywilizacja sprowadza się do całkowitego zmechanizowania. Likwiduje się las, pomniejsza powierzchnia środowiska naturalnego oraz przestrzeń egzystencjalna dla fauny i flory.

Na wspaniałe samopoczucie najlepsze są jabłka. Posiadają tak wiele zalet, że brakiem rozsądku jest ich unikanie

Jabłko
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
"One apple a day-keeps doctor away" - słynne brytyjskie powiedzenie w 100% prawdziwe. Często niezbyt doceniany owoc to rzeczywista bomba witaminowa ale nie tylko.