Home

zdrowie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak radzić sobie z wilgocią w mieszkaniu?

grzyby
Autor: shay coh
Źródło: www.flickr.com
Problem nadmiaru wody jest naprawdę typowy. Zwykłe kuchenne procesy wpływają na wysokość poziomu wilgoci. Konsekwencją mogą być problemy z pleśnią i grzybem. Jak walczyć z wilgocią?

Ekologiczny sklep internetowy

zdrowa żywność
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce, jak i wszędzie zapanowała moda na zdrowiuteńką żywność ekologiczną. Jednakże, co to znaczy, że żywność jest ekologiczna, czym jest produkt ekologiczny? Nieraz kupując w sklepie tradycyjną włoszczyznę ludzie są pewni, że wszakże to wyłącznie warzywa i cóż z nimi może być nie tak. A jednak może! Warzywa ekologiczne różnią się od tych normalnych” z hipermarketu.

Sauna we własnym domostwie?Znakomity koncept!

Domowe spa
Autor: thomaswanhoff
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie w swoim domu osobistej sauny tak naprawdę nie jest przesadnie powszechne, ale przecież ciężko rzec, że chociażby wczasy na Malediwach również są dla zwykłego zjadacza chleba. Chodzi głównie o to, iż generalnie nie należy zakładać, iż sauna to jak na polskie realia za duży luksus.

Na obecną chwilę w wielu miejscach coraz to bardziej popularne są małe dźwigi

Usługi dźwigowe
Autor: Mark Turnauckas
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę jest dużo takich rzeczy, w jakich człowiek stara się jak w największym stopniu sobie pomóc a co za tym idzie także odciążyć się fizycznie. Jak wiadomo bowiem częste noszenie ciężkich przedmiotów może kierować do nieodwracalnego uszkodzenia na przykład kręgosłupa albo mięśni, co potem może mieć bardzo ujemny wpływ na nasze nastawienie i na nasze zdrowie.

Sklep z ekologiczną żywnością dla każdego podniebienia

Ekologiczna deska
Autor: Epicueran®
Źródło: Stereodesign.pl
Ciągłe życie w pośpiechu, nerwy, napięcie w pracy, obowiązki rodzinne iwiele innych czynników wpływa negatywnie na nasz stan zdrowia. Żyjąc w permanentnym zmęczeniu jesteśmy ogromnie podatni na infekcje i wpływ groźnych drobnoustrojów. Żeby się przed tym uchronić trzeba wykonać pierwsze kroki w kierunku lepszego życia. Aby cieszyć się zdrowiem nie potrzeba kompletnej rewolucji.

Sok z rokitnika, sok z pokrzywy – znakomity sposób na naturalne zadbanie o własne zdrowie a także urodę.

Pokrzywa
Autor: stanze
Źródło: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach sporą uwagę przykłada się do zdrowego jedzenia. Współcześnie na rynku jest dość wiele modyfikowanej żywności, której ludzie już nie chcą spożywać. Mają oni świadomość, jaka żywność jest dla nich najlepsza i takiej właśnie szukają.

Serwis separatora musi okazać się być przeprowadzany

kosze na odpady
Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Usuwanie śmieci okazuje się być ważne dla środowiska
Gdy pragniemy otrzymać pewność, że żyjemy w środowisku, które będzie właściwe dla naszego zdrowia, to koniecznie musimy zwracać uwagę na to, w jaki sposób usuwane będą śmieci.

Zdrowy styl życia jest przyczyną wspaniałego samopoczucia

zdrowa żywność
Źródło: pixabay.com
To nie żadna moda, jak niektórzy myslą, to nie zachcianka, ani nie widzimisię, jak dużo osób krzywdząco myśli. Zdrowy styl życia, bardzo obszerne hasło, które posiada w sobie dużo pozytywnych czynności, to także styl bycia, podejście do swojego ciała i psychiki na nowo, większa samoświadomość, za sprawa której poprawiamy swoje samopoczucie.

Jeżeli leży Ci na sercu los przyrody i środowiska naturalnego, uwielbiasz zwierzęta i jesteś przeciwny jakiejkolwiek krzywdzie – warto zapoznać się z licznymi wydarzeniami, związanymi z tą dyscypliną

środowisko
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Poziom działalności w dziedzinie technologii osiąga własne apogeum. Pojawia się mnóstwo możliwości. Cywilizacja sprowadza się do całkowitego zmechanizowania. Wycina się lasy, pomniejsza powierzchnia środowiska naturalnego oraz przestrzeń egzystencjalna dla zwierząt i roślin.

Na wspaniałe samopoczucie najlepsze są jabłka. Posiadają tak wiele zalet, że brakiem rozsądku jest ich unikanie

Jabłko
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
"One apple a day-keeps doctor away" - słynne brytyjskie powiedzenie w 100% prawdziwe. Często niezbyt doceniany owoc to rzeczywista bomba witaminowa ale nie tylko.