Home

Zarządzanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Podnoszenie swych kompetencji za pomocą szkoleń

pracownicy na szkoleniu
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Chęć otrzymania podwyżki, awansu bądź znalezienia atrakcyjniejszej pracy wiąże się z koniecznością wykazania się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, jednakże także posiadaniem szeregu uzupełniających umiejętności jak i uprawnień. Im nasze CV będzie bogatsze, tym prawdopodobieństwo sukcesu proporcjonalnie większe. Ważne jest jednakże to, żeby uzyskiwać umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy i zgodne z naszym profilem zawodowym. W ten sposób wyróżnimy się na tle konkurencji i podniesiemy poziom prawdopodobieństwa na zmianę swojej sytuacji zawodowej.

Zarządzanie nieruchomością we Wrocławiu

Bloki mieszkalne
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Rządzenie nieruchomością to szerszy zakres działania niż administrowanie. Rolą zarządcy jest dynamiczne zarządzanie majątkiem właściciela zainwestowanym w nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami Wrocław jest działalnością zawodową wykonywaną przez licencjonowanych kierowników nieruchomości. Zarządca działa na bazie umowy o kierowanie, zawartej ze wspólnotą mieszkaniową, w imieniu której funkcjonuje Zarząd Wspólnoty.