Home

zakład

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przenośniki kubełkowe do zboża będą bardzo stabilne

przenośniki kubełkowe do zboża
Autor: Rennett Stowe
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy wiedzieć, że zajmując się przygotowywaniem i magazynowaniem zboża, do wyboru mamy wiele przeróżnego rodzaju maszyn, które powinny nam w tym wszystkim pomóc.

Ekologia w domu i firmie a lokalne oczyszczalnie ścieków.

ekologia w oczyszczalniach ścieków
Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy nastała moda na ekologiczne podejście do standardowego funkcjonowania gospodarstw domowych jak też firm. Już najmłodsze dzieci mają tłumaczone, że warto sięgać po ekologiczne worki na śmieci i różne opakowania, a w dodatku warto segregować odpady i starać się minimalizować ilość zużywanego przez siebie prądu czy też zanieczyszczeń pojawiających się przez spalanie w piecu szkodliwych dla środowiska substancji.

Zbiorniki stalowe – ich budowa oraz typy

Pomieszczenie przemysłowe
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli w twojej firmie konieczne są specjalne pojemniki do zmagazynowania cieczy nieagresywnych, możesz wykorzystać zbiorniki ze stali węglowej. Są idealne do gromadzenia wody czy glikolu, a odszukasz je w ofercie niejednego zakładu, posiadającego w sprzedaży tego rodzaju asortyment. Co należy o nich wiedzieć?