Home

Wystrój

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Obrazy do Waszego pokoju dziennego

obraz - architektura
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli aranżujemy mieszkanie staramy się wszystko dopasować do siebie. Nie zawsze jest to proste. Bywa, że będziemy musieli nieźle się namęczyć. Bo nie jest łatwo coś wybrać. Nie chodzi jedynie o to, że jest tak ogromny wybór, ale zwłaszcza, o to czy będziemy umieli wybrać coś, co będzie pasowało do tego, co już kupiliśmy.

Porządne okna w Twoim mieszkaniu

Okno Capital
Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Decydując się na okna w naszym mieszkaniu najczęściej stawiamy na okna PCV. Pewnie są najpopularniejszymi na rynku oknami. Przyzwyczailiśmy się do tego, że mało kosztują, są energooszczędne. Dodatkowo całkiem dobrze wyglądają. Ponad to oprócz mycia w zasadzie nie trzeba ich za bardzo konserwować. Czego chcieć więcej? Ależ tak!

Nasz dom powinien się stylowo prezentować

Każdy chce, by jego dom się wspaniale prezentował, by wszyscy, którzy przyjadą go odwiedzić się nim radowali. Dlatego właśnie tak ważne jest to, w jaki sposób go wyposażymy, jakie ułożymy podłogi, jakie kolory będą mieściły się na ścianach, ale także ważne, jeżeli nie najistotniejsze jest tu to, jakie meble będą się znajdowały w każdym pokoju i czy będą one ze sobą odpowiednio współgrały.

Zbudowanie domu to coś, co chce wielu z nas? Jak podejść do takiego typu zagadnienia i o jakich sprawach pamiętać?

schody
Autor: Rintal Polska
Źródło: Rintal Polska
Planujemy postawić dom - plan niezwykle ambitny, lecz jak najbardziej do zrobienia. To jednakowoż nie wszystko, gdyż chcemy, by była to budowla trwała, oryginalna i nie za najmniejsze pieniądze. Wiemy bowiem, że to projekt naszego życia, a jak najbardziej na takie coś nie powinno się ani oszczędzać z inwestycją w materiały, czy blokować najlepszych pomysłów. Oczywiście, nie możemy przekroczyć granicy, czyli fantazja nie powinna zwyciężyć ze zdrowym rozsądkiem, nie może także być bardziej niezbędna od praktycznej strony. Najbardziej korzystnie to zbilansować, wtedy efekt będzie najlepszy.

Przy użyciu poduszek zmodernizujemy wygląd ogrodu w łatwy i szybki sposób

meble ogrodowe
Autor: Lila Quander
Źródło: http://www.flickr.com
Pięknie wyglądający ogród jest marzeniem niejednego właściciela przydomowej działki, który dzięki niemu chciałby urozmaicić i upiększyć swój dom i jego otoczenie. Nic w tym dziwnego, gdyż piękny i różnorodny ogród rzeczywiście przykuwa uwagę i sprawia, że przestrzeń prezentuje się o wiele bardziej interesująco.

Wiszące szafki kuchenne zaoferują więcej miejsc do schowania sprzętów

wyspa kuchenna
Autor: Ewa Minge
Źródło: Marmorin
W większości mieszkań w kuchniach zakładane są blaty, a to dlatego, że podarują one znaczniejszą powierzchnię, na której można przygotowywać potrawy, a równocześnie pięknie się prezentują. Warto mimo wszystko wspomnieć, że blaty do kuchni muszą być dobrze wzmacniane, a więc zrobione z takiego tworzywa, które będzie odporne na działanie wody oraz pary wodnej, które w kuchni są w dosyć dużej liczbie.