Home

wygląd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób marzy o tym, aby porzucić pracę w korporacji i przenieść się na wieś, z dala od zgiełku wielkich miast - któż z nas na przykład nie marzy o pięknym i przytulnym domu na wsi z przepięknym ogrodem i kominkiem? Jeżeli popytasz wśród znajomych, niewątpliwie okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.

Arboryści to inaczej nazywani chirurdzy drzewek czyli istoty pielęgnujące drzewa metodą alpinistyczną bez wykorzystania ciężkiego sprzętu.

Przycinanie drzewek i krzewów
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Arboryści to inaczej nazywani chirurdzy drzew czyli osoby pielęgnujące drzewa metodą alpinistyczną bez użycia ciężkiego sprzętu. W odróżnieniu od leśników zajmują się jednostkowymi| drzewami, a nie wielkim zespołem leśnym. Zawód ten staje się coraz bardziej popularny w naszym państwie. Arboryści zapewniają profesjonalną pielęgnację a także wycinkę drzew z wykorzystaniem umiejętności alpinistycznych. Czynność czyniona jest bez wykorzystania podnośników, co oddziałuje na rangę świadczonych czynności.

Sąsiedztwo architektonicznego piękna i brzydoty to domena każdego miejsca na świecie

miasto
Autor: renee.
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze miasta zmieniły się nie do poznania. Może jeszcze jest dużo do naprawienia, ale porównajmy sobie brzydkie, depresyjne miasta z dawnych lat. Ci których nie było wtedy na świecie powinni sprawdzić stare zdjęcia, ażeby docenić, co udało się zrobić. Oczywiście, jak każda epoka, i obecna pozostawi po sobie niezbyt chwalebne ślady.