Home

wycena

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezależne wyceny wartości firm

wycena firm
Autor: istock
Źródło: istockphoto.com
Otwarcie firmy i późniejsze jej rozwinięcie to naturalna kolejność, która spotykana jest u większości przedsiębiorców. Jednak rozwijając przez wiele lat biznes, zyskując kolejne zlecenia, kontrakty i klientów niektórzy przedsiębiorcy nie do końca będą się orientować, jak dużo ich firma będzie warta. Często pytanie tego typu pojawia się dopiero wtedy, kiedy ktoś będzie chciał złożyć propozycję na kupno firmy. Wielu przedsiębiorców zapewne zdecyduje się odmówić, gdyż dalej będzie chciała prowadzić swoją firmę, ale część na pewno się nad taką propozycją zastanowi.

Zawód: rzeczoznawca majątkowy

praca
Autor: KIANO
Źródło: KIANO
Wycena nieruchomości to atrakcyjny fach, dający dobre zarobki i szerokie możliwości rozwoju kariery. Rzeczoznawca majątkowy ma uprawnienia, by ustalać wyceny nieruchomości, szacować wartość hipoteczną i katastralną oraz oceniać ewentualne uszkodzenia. Przydaje się w przeróżnych instytucjach - od banków, przez urzędy publiczne, po biznes i rolnictwo.