Home

wycena

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezależne wyceny wartości firm

wycena firm
Autor: istock
Źródło: istockphoto.com
Założenie firmy i późniejsze jej rozwijanie to naturalna kolej rzeczy, jaka spotykana jest u większości przedsiębiorców. Lecz rozwijając przez wiele lat biznes, zdobywając coraz to nowe kontrakty, zlecenia i klientów niektórzy właściciele nie do końca będą mieli orientację, jak dużo ich firma jest warta. Niekiedy tego typu pytanie będzie się pojawiać dopiero wtedy, gdy ktoś będzie chciał złożyć ofertę na kupno firmy. Spora część przedsiębiorców zapewne zdecyduje się odmówić, gdyż dalej będzie chciała prowadzić swoją firmę, ale część z pewnością się nad taką propozycją zacznie zastanawiać.

Zawód: rzeczoznawca majątkowy

praca
Autor: KIANO
Źródło: KIANO
Wycena nieruchomości to pewny zawód, zapewniający wysokie zarobki i szerokie możliwości pracy na własną rękę lub w firmie. Rzeczoznawca majątkowy posiada prawo, żeby ustalać wyceny nieruchomości, określać wartość hipoteczną i katastralną oraz oceniać ewentualne uszkodzenia. Jego usługi przydatne są w wielu instytucjach - od banków, przez urzędy publiczne, po biznes i rolnictwo.