Home

WWW

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pomoc dotycząca rozliczeń podatkowych dostępna na poszczególnych stronach internetowych

praca doradcy podatkowego
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia wielu z nas jest świadomych odnośnie tego, że w Internecie można odnaleźć sporo potrzebnych informacji odnośnie aktualnych rozliczeń podatkowych. Należy zwrócić na nie uwagę, zwłaszcza jeśli sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z wypełnieniem obowiązkowej deklaracji podatkowej.

Czym zajmują się gracze giełdowi?

Autor: JoshuaDavisPhotography.com
Jeżeli zgromadziłeś duże pieniądze na koncie, nie powinieneś kisić ich tam bezczynnie. Można gotówkę przetransferować na korzystną lokatę, lecz nie ma gwarancji, że się na tym wiele zarobi, ponieważ stopa inflacji może urosnąć w najbliższych latach. Dużo ciekawszym ruchem jest zainwestowanie środków w różnorakie aktywa.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług oraz zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.