Home

wnętrze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Tajemnice dobrego oświetlenia mieszkań

łazienka
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
Należycie oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i świetnego samopoczucia mieszkańców. Istotna jest nie tylko ergonomiczność, ale również całkowity efekt, otrzymany dzięki różnym rodzajom lamp. O tym, jak istotną funkcję w naszym życiu pełni światło, wie każdy. Nie każdy jednakże zdaje sobie sprawę z faktu, jakie przesłanie ma dla nas należyte oświetlenie mieszkanka. Tym bardziej, iż jako obywatele „ciemniejszej strefy” większą część roku spędzamy w blasku sztucznego oświetlenia. Od światła zależy więc nie wyłącznie nasz nastrój, ale również zdolność do pracy a także efektywnego wypoczynku.

Z jakiego powodu warto korzystać z usług projektanta wnętrz

architekt wnętrz - Marika Kafar
Autor: Ron Frazier
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas chciałby mieć mieszkanie jednocześnie wygodne, pięknie zaaranżowane i modne. Jest to trudniejsze niż się wydaje, gdyż od tego jak poradzimy sobie z aranżacją wnętrza zależy nasze samopoczucie.

Remontujemy dom! Jak zagwarantować sobie przestrzeń i interesujący styl pomieszczeń?

usługi remontowe
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
To oczywiste, iż remont jest inwestycją na bardzo długi czas. Decydując się na aranżację wnętrz najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonej firmy, jaka posiada potrzebne narzędzia jak również dysponuje sprawdzonymi materiałami. Istotną rolą w przypadku remontu jest szczegółowa wizja oczekiwanego rezultatu i plan pozwalający na sprawne wykonywanie różnorodnych zamierzeń.

Sprawdzone artykuły przydatne przy wykończeniu łazienki i kuchni

prace wykończeniowe mieszkania
Autor: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas remontu domu oraz prac wykończeniowych potrzebujemy wielu materiałów i specjalnych sprzętów. W sklepach specjalistycznych mamy naturalnie ich szeroki wybór. Szczególnie problematyczną kwestią jest wykończenie pomieszczeń łazienkowych i kuchennych. Lecz co nam pomoże w kreacji naprawdę funkcjonalnego i pięknego wnętrza?

Kilka ciekawych sposobów i pomysłów na to, żeby starszym szafkom przywrócić nowy wygląd.

okleina do mebli
Każde najpiękniej nawet wykończone wnętrze w pewnym momencie może się zacząć nudzić. W szczególności że w czasie zwykłego użytkowania meble się mogą miejscami wybrudzić czy też zaczną się na nich pojawiać jakieś zadrapania.

Fototapeta, będąca wykończeniem pokoju

fototapeta
Autor: Zucker Kommunikation
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o aranżacji wnętrza, to trzeba wiedzieć coś o fajnych dodatkach. Często nie trzeba generalnego remontu, trzeba jedynie odmienić trochę to, co jest. Możemy na przykład wziąć po uwagę to, by zamontować w swym mieszkaniu fototapety.