Home

Wnętrza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kominek jako odwieczny symbol domowego ciepła - chciałbyś mieć go w domu?

kominek
Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
Kominek stanowi odwieczny symbol domowego ogniska. Wielu ludzi, którzy urządzają swój dom przewiduje założenie kominka. W sezonie jesienno- zimowym ogrzewanie się przy ciepłym kominku może okazać się idealną postacią relaksu. Jest nie tylko praktyczny, ale i doskonale podkreśla klimat każdego domu.

Trudna decyzja związana z nabyciem oświetlenia do mieszkania

oświetlenie w pokoju dziecka
Autor: Sigma
Źródło: Sigma
Oświetlenie pełni we wnętrzu wiele kluczowych ról. Istotne jest w związku z tym to, by nie wybierać żyrandoli jak i lamp pod wpływem impulsu. Znacznie lepiej jest się dokładnie zastanowić i poświecić parę minut na odnalezienie mebli, które będą najbardziej odpowiadały naszym wymaganiom i jednocześnie będą pasowały do naszego wnętrza. Gdzie poszukiwać właściwych produktów?

Remont – zacznijmy szukać rozwiązań, które najlepiej będą pasowały do naszych przestrzeni

remontowane mieszkanie
Autor: c t
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli interesuje nas remont, to na pewno już nieraz mieliśmy wrażenie, że innowacyjność pod tym względem jest bardzo widoczna i zmienia się tak szybko, że niekiedy trudno nad nią nadążyć. Dzieje się tak chociażby wtedy, gdy przeprowadzamy modernizację przestrzeni, w której rzadko przebywamy.

Dlaczego wynajęcie renomowanego studia architektonicznego to podstawa twojego domu?

projektowanie
Autor: Multi
Źródło: Multi
Znalazłeś ziemię, na której masz zamiar wybudować dom? Oczyma wyobraźni widzisz już swoje wymarzone miejsce zamieszkania? Przed tym, jak fantazja stanie się prawdą musisz mieć projekt swojego domu. Niezależnie od tego, czy zamieszkujesz Kielce, Zgorzelec, a może Toruń to budowa domu zawsze zacznie się od tego samego punktu, musisz wybrać konkretne biuro architektoniczne. Żaden budynek nie powstanie bez zawodowego projektu, na którym znajdą się wszystkie konieczne wyliczenia.

Jak urządzić swoje mieszkanie aby stało się obiektem dużej zazdrości wszelkich Twoich przyjaciół?

CAD Kuchnie   blaty
Autor: CAD PROJEKT K&A
Źródło: CAD PROJEKT K&A
W współczesnych czasach mnóstwo osób marzy o swoim mieszkaniu. Nie ma chyba nikogo, kto świadomie zrezygnowałby z możliwości kupna własnego mieszkania. Niestety, mimo wszystko zazwyczaj okazuje się, że nie wielu ludzi raczej nie stać na zakup swojego mieszkania, a jeżeli już się na to zdecydują, wówczas w znacznej większości wypadków są zmuszeni zaciągnąć pożyczkę w banku.

Toka+Home jako marka sama w sobie

Salon w stylu industrialnym
Autor: Magdalenie Borowiak
Źródło: B.M. Polska Sp. z o. o.
Marka sama w sobie, jaka prezentowana jest przez dekoracje wnętrz Toka+Home uznawana jest na rynku przez spore grono odbiorców. Klienci cenią sobie dawane im do dyspozycji możliwości. Świetnie przygotowana oferta wpisuje się stuprocentowo w teraźniejszy kanon. Zadziwiające klientów rozwiązania i doskonałe połączenia wskazują na oferowanie jedynie przemyślanych rozwiązań. Niezwykle niskie ceny czy doskonała jakość projektów zwracają uwagę jak nic innego. Wybór jest nieograniczony, co zadziwia w szczególności.

Jak dokończyć wykańczanie ścian. Przeróżne typy na wystrój własnego wnętrza.

Fototapety ścienne
Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Remont naszego domu dobiega końca. Nowe meble bajecznie prezentują się na tle świeżo pomalowanych ścian. Pozostaje nam tylko dopasowanie odpowiednich akcesoriów, tak by nasze domowe wnętrze nabrało wyglądu.