Home

urządzenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Maszyny do drzewa i metalu

fabryka przemysłowa
Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka ręczna, siekiera, dłuto. Niewątpliwie dzięki tym narzędziom wiele możemy poczynić, lecz niewątpliwie również praca ta pochłonie sporo naszego czasu. Tymczasem, jeśli kierujemy firmę zajmującą się obróbką drzewa, metalu czy także innego półproduktu, to konieczne są nam akuratne machiny oraz urządzenia.

Na obecną chwilę w wielu miejscach coraz to bardziej popularne są małe dźwigi

Usługi dźwigowe
Autor: Mark Turnauckas
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jest mnóstwo takich spraw, w których człowiek próbuje jak w najwyższym stopniu sobie pomóc a co za tym następuje również odciążyć się fizycznie. Jak wiadomo bowiem częste dźwiganie masywnych przedmiotów może wieść do nieodwracalnego nadszarpnięcia przykładowo kręgosłupa albo mięśni, co w następnej kolejności może mieć bardzo ujemny wpływ na nasze nastawienie i na nasze zdrowie.

W jaki sposób zmieniać gospodarstwo rolne bądź hodowlę, tak aby były bardziej przyjazne środowisku?

winda przemysłowa
Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwijając gospodarstwo rolne, spotykamy się z zagadnieniem bycia ekologicznym. Jest to związane z odpowiednim gospodarowaniem oraz ponownym wykorzystaniem resztek oraz produktów ubocznych takiej pracy. Często, podobne gospodarstwa, decydują się na rozwój swojej oferty dokładnie w oparciu o spożytkowanie produktów ubocznych innych procesów produkcji.

Automatyk - zawód z przyszłością

Platforma
Autor: dr_zoidberg
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu naukowców od spraw gospodarczych wskazuje, że na rynku mamy deficyt specjalistów z różnych zawodów. Jest to rezultatem tego, że dziś jest zbyt znacząca presja na posiadanie studiów magisterskich. Szkoły zawodowe przestały istnieć. Młodzi ludzie zaliczają studia, bo są łatwo promowani na wyższe lata.

Czym jest inteligentny dom?

wanna
Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com
Inteligentny dom to zaawansowane technicznie rozwiązanie oparte na sieci sensorów i jednym, centralnym systemie kierowania wbudowanymi instalacjami.

Wykaz najchętniej stosowanych typów przenośników, jakie znajdują zastosowanie w różnych działach przemysłu.

przemysł
Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
W celu przetransportowania różnych materiałów na niewielkie odległości najczęściej stosuje się przenośniki. Ich szeroki wybór powoduje, że znajdują one swoje zastosowanie w wielu rozmaitych gałęziach przemysłu. Co więcej, obecne przenośniki są sprzętami bardzo nowoczesnymi, pozwalającymi na duże możliwości pod względem sterowania, a równocześnie bardzo wytrzymałe i niezawodne. Przy ich pomocy praca jest znacznie szybsza i wydajniejsza, a procesy magazynowania, dystrybucji czy produkcji dużo lepiej dopracowane.

Kiedy i do jakiego rodzaju zadań wynajmuje się podnośniki koszowe? Kiedy są konieczne? Jak z nich korzystać?

podnośnik
Podesty ruchome przeznaczone są najbardziej często do podnoszenia operatora z ewentualnym lekkim osprzętem w koszu, żeby wykonać określone rodzaje prac na wysokościach. To niezwykle stabilne i bezpieczne urządzenie, jakie jednakże powinniśmy umieć najlepiej obsługiwać oraz mieć właściwe uprawnienia. Najlepsze do tych zadań są podnośniki koszowe.

Bramy ruchome oraz ich przeznaczenie

Brama garażowa marki Normstahl
Autor: Normstahl
Źródło: Normstahl
Bramy wjazdowe są bardzo ważnym składnikiem płotu. To one są najbardziej zauważalne i najczęściej wykorzystywane. Zatem ich asortyment i montaż jest najbardziej zasadniczy tak ze względów efektywnych, obronności, jak i estetycznych.