Home

urządzenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Automatyk - zawód z przyszłością

Platforma
Autor: dr_zoidberg
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo naukowców od spraw polityki socjalnej zauważa, że w naszym kraju jest za mało specjalistów z różnych zawodów. Jest to wynikiem tego, że obecnie funkcjonuje zbyt znacząca presja na ukończenie studiów magisterskich. Szkoły zawodowe przestały istnieć. Młodzi Polacy zaliczają studia, gdyż są łatwo przepuszczani na kolejne lata.

Czym jest inteligentny dom?

wanna
Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com
Inteligentny dom to zaawansowane technicznie rozwiązanie oparte na sieci czujników jak też jednym, centralnym systemie kierowania wkomponowanymi instalacjami.

Wykaz najchętniej stosowanych typów przenośników, jakie znajdują zastosowanie w różnych działach przemysłu.

przemysł
Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
W celu przetransportowania rozmaitych ładunków na niewielkie odległości najczęściej wykorzystuje się przenośniki. Ich szeroki wybór sprawia, że znalazły one zastosowanie w wielu rozmaitych działach przemysłu. Co więcej, obecne przenośniki są sprzętami bardzo nowoczesnymi, które pozwalają na duże możliwości pod względem sterowania, a jednocześnie bardzo wytrzymałe i niezawodne. Przy ich pomocy praca staje się dużo szybsza i wydajniejsza, a procesy magazynowania, dystrybucji czy produkcji dużo lepiej dopracowane.

Kiedy i do jakiego rodzaju zadań wynajmuje się podnośniki koszowe? Kiedy są konieczne? Jak z nich korzystać?

podnośnik
Podesty ruchome są przeznaczone przeważnie do podnoszenia operatora z ewentualnym lekkim osprzętem w koszu, żeby zrobić określone rodzaje prac na wysokościach. To rzeczywiście stabilne oraz bezpieczne urządzenie, które jednak powinniśmy być w stanie najlepiej obsługiwać i posiadać odpowiednie uprawnienia. Najbardziej profesjonalne do tych zadań są podnośniki koszowe.

Bramy ruchome oraz ich przeznaczenie

Brama garażowa marki Normstahl
Autor: Normstahl
Źródło: Normstahl
Bramy wjazdowe są niezwykle istotnym szczegółem ogrodzenia. To one są niezwykle zauważalne i najczęściej używane. Dlatego ich asortyment i montaż jest niesłychanie doniosły tak ze względów wydajnych, bezpieczeństwa, jak i estetycznych.