Home

temperatura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezbędne akcesoria do mieszkania z tarasem

taras
Autor: Nice
Źródło: Nice
Mieszkanie we jednorodzinnym domu z ogrodem, to marzenie każdego mieszkańca bloku. Posiadacze domów wolno stojących mogą na co dzień cieszyć się fragmentem zielonej przestrzeni. Z tej przyczyny częściej przebywają na dworze niż osoby, które mieszkają w bloku.

Jakim sposobem możemy wpłynąć na kształtowanie temperatury w naszym mieszkaniu?

mieszkanie
Autor: Amanda Halprin
Źródło: http://www.flickr.com
Dużymi korkami zbliża się do nas czas lata. Jest to stanowczo w najwyższym stopniu oczekiwana przez nas pora oku z uwagi na wysokie temperatury oraz okres urlopów, dzięki jakiemu będziemy mogli skutecznie zapomnieć o każdych spotykających nas problemach. Należy w tej sytuacji odnotować, że spore temperatury specyficzne dla lata potrafią być jednak dla nas niezmiernie nieprzyjemne, bowiem skutecznie oddziaływają na skomplikowanie nam codziennego działania.

Nadchodzący sezon jesienno-zimowy przypomina o zatroszczeniu się o ogrzewanie domu

drzewo do kominka
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Okres jesienno-zimowy to czas, w którym z reguły bywamy w domu relaksując się z książką i kubkiem gorącej herbaty. Jeśli za oknem mróz i wichura najprzyjemniejszym miejscem jest niewątpliwie fotel przy kominku, od którego uderza gorąco palącego się drewna.

Wybudowanie chłodni sporo kosztuje, stąd też popularniejsze jest wynajmowanie chłodni

czereśnie
Autor: Lothar Spurzem
Źródło: http://commons.wikimedia.org
Lato to dla jednych okres wyczekiwanego wypoczynku, dla innych okres intensywnej pracy. Chodzi oczywiście o rolników oraz sadowników, którzy w latem mają sporo do zrobienia, gdyż największy wysyp plonów występuje właśnie w tych najgorętszych miesiącach roku. Dotyczy to zwłaszcza zbiorów z drzew i krzewów owocowych, różnego typu. Na zbiorach jednak nie koniec – po zbiorach jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia zanim takie owoce trafią do naszych domów.

Uniwersalność porcelany

sypialnia
Autor: Röben
Źródło: Röben
Ceramika jest jednym z tych wynalazków, które zaistniały w dalekiej przeszłości, jednakże użytkujemy je do dziś (choć nie mamy na ogół o tym pojęcia). Podobnym wynalazkiem jest także koło. Nie wiemy kto, nie wiadomo do końca kiedy je odkryto.

Jak działa klimatyzator przenośny?

klimatyzator
Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Urządzenia profesjonalne przeznaczone do suszenia i klimatyzowania pomieszczeń o najróżniejszej powierzchni są dostępne w odmiennych modelach. Zależnie od metrażu użytecznym może być korzystanie z innego urządzenia.

Klimatyzatory i osuszacze powietrza – co trzeba wiedzieć na ich temat?

klimatyzator
Źródło: http://e-link24.pl/
Klimatyzator to rodzaj urządzenia, które coraz częściej spotykamy nie tylko w biurach, ale również w naszych domach. Czy jednak wiemy, jaki wybrać klimatyzator, aby świetnie spełniał swoją rolę?

Rozwiązanie na upał i na chłód, czyli dlaczego opłaca się wyposażyć się w klimatyzację.

system klimatyzacji
Autor: spinster cardigan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzą upały, firmy, które będą zajmowały się montażem klimatyzacji mają ręce pełne roboty. Podobnie zresztą jak pracownicy firm, którzy klimatyzatory sprzedają. Wszyscy chcieliby mieć wszystko na wczoraj, a wiadomo, że nie wszystko można ogarnąć w parę minut. Choć należy przyznać, że obecne klimatyzatory o wiele łatwiej zamontować, bo są już mniejsze i nawet, jeśli są przy stanowisku pracy to nie słychać, że są obok.

W jaki sposób kupić właściwą butelkę na wodę?

butelka na wodę
Autor: HikingMike
Źródło: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz, co jest kluczowym składnikiem ludzkiego ciała? To woda - płyn, bez jakiego nie przeżyliśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez jedzenia możemy przetrwać przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę maksymalnie tydzień. Jest nam konieczna do życia, a każdego dnia powinniśmy wypijać ok. 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy albo pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, wtedy ta ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz musiał raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.