Home

temperatura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezbędne akcesoria do mieszkania z tarasem

taras
Autor: Nice
Źródło: Nice
Mieszkanie we jednorodzinnym domu z ogrodem, to marzenie każdego mieszkańca bloku. Posiadacze domów wolno stojących mogą na co dzień cieszyć się fragmentem zielonej przestrzeni. Z tej przyczyny częściej przebywają na dworze niż osoby, które mieszkają w bloku.

Jakim sposobem możemy wpłynąć na kształtowanie temperatury w naszym mieszkaniu?

mieszkanie
Autor: Amanda Halprin
Źródło: http://www.flickr.com
Sporymi korkami przybliża się do nas pora lata. Jest to wyraźnie najbardziej oczekiwana przez nas pora oku ze względu na duże temperatury oraz czas urlopów, dzięki jakiemu będziemy mogli skutecznie zapomnieć o wszelkich spotykających nas trudnościach. Należy w tej sytuacji uświadomić sobie, że spore temperatury charakterystyczne dla lata potrafią być jednakże dla nas niebywale nieprzyjemne, ponieważ skutecznie wpływają na utrudnienie nam powszedniego funkcjonowania.

Nadchodzący sezon jesienno-zimowy przypomina o zatroszczeniu się o ogrzewanie domu

drzewo do kominka
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Sezon jesienno-zimowy to czas, kiedy z reguły przebywamy w mieszkania relaksując się z książką i filiżanką gorącej herbaty. Gdy za oknem zimno i zawierucha najprzyjemniejszym miejscem jest niezaprzeczalnie fotel przy kominku, od którego bije ciepło palącego się drewna.

Wybudowanie chłodni sporo kosztuje, stąd też popularniejsze jest wynajmowanie chłodni

czereśnie
Autor: Lothar Spurzem
Źródło: http://commons.wikimedia.org
Lato to dla jednych okres wymarzonego wypoczynku, dla innych okres intensywnej pracy. Chodzi rzecz jasna o rolników oraz sadowników, którzy w latem mają wiele do zrobienia, jako że największy wysyp zbiorów ma miejsce właśnie w tych najcieplejszych miesiącach roku. Dotyczy to zwłaszcza zbiorów z drzew i krzewów owocowych, różnego typu. Na zbiorach jednak nie koniec – po zbiorach jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia nim owoce trafią na nasze stoły.

Uniwersalność porcelany

sypialnia
Autor: Röben
Źródło: Röben
Wyroby ceramiczne są jednym z tych wynalazków, jakie powstały w dalekiej przeszłości, ale stosujemy je do dziś (chociaż nie mamy na ogół o tym pojęcia). Takowym wynalazkiem jest również koło. Nie wiemy kto, nie wiemy dokładnie kiedy je wynaleziono.

Jak działa klimatyzator przenośny?

klimatyzator
Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Sprzęty profesjonalne przeznaczone do osuszania i klimatyzowania pomieszczeń o rozmaitej powierzchni są dostępne w innych modelach. W zależności od metrażu przydatnym może się okazać korzystanie z innego sprzętu.

Klimatyzatory i osuszacze powietrza – co trzeba wiedzieć na ich temat?

klimatyzator
Źródło: http://e-link24.pl/
Klimatyzator to rodzaj urządzenia, które coraz częściej spotykamy nie tylko w biurach, ale również w naszych domach. Czy jednak wiemy, jaki wybrać klimatyzator, aby świetnie spełniał swoją rolę?

Rozwiązanie na upał i na chłód, czyli dlaczego opłaca się wyposażyć się w klimatyzację.

system klimatyzacji
Autor: spinster cardigan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzą upały, firmy, które zajmują się montażem klimatyzacji mają ręce pełne roboty. Podobnie zresztą jak osoby pracujące w firmach, które klimatyzatory sprzedają. Wszyscy chcieliby mieć każdą rzecz na wczoraj, a wiemy, że nie wszystko da się zrobić w kilka minut. Chociaż trzeba przyznać, że obecne klimatyzatory o wiele łatwiej zainstalować, bo są już mniejsze i nawet, jeśli są przy stanowisku pracy to prawie ich nie słychać.

W jaki sposób kupić właściwą butelkę na wodę?

butelka na wodę
Autor: HikingMike
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz, co jest zasadniczym składnikiem ciała człowieka? To woda - płyn, bez którego nie żylibyśmy dłużej niż kilka dni. O ile bez jedzenia możemy przeżyć przez miesiąc, o tyle bez wody wytrzymamy do tygodnia. Jest nam potrzebna do życia, a co dzień powinniśmy pić ok. 2,5 litra, chyba że regularnie ćwiczymy bądź pracujemy w miejscach o wysokich temperaturach, wówczas niniejsza ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz zmuszony raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy odpowiednia butelka na wodę z filtrem.