Home

telewizor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zepsuła się lodówka czy kuchenka mikrofalowa? Co robić z zepsutym sprzętem elektronicznym?

porządki
Autor: noguerajef
Źródło: http://www.sxc.hu
Współczesny świat stawia przed ludźmi wiele wyzwań, ale i daje wiele możliwości. Co to znaczy w praktyce? Że na co dzień mogą oni korzystać z wielu udogodnień. Pralka, zmywarka czy telewizor To są tylko wybrane urządzenia, które sprawiają, że wszystkim żyje się prościej.

Kupić inny sprzęt czy naprawiać – które rozwiązanie jest współcześnie faktycznie bardziej korzystne?

odkurzacz
Autor: MIKI Yoshihito
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie coraz częściej wiele osób zamiast naprawiać posiadane urządzenie, woli nabyć inne, wyposażone w większą liczbę pomocnych funkcji. W niektórych przypadkach jest to całkowicie zrozumiałe, szczególnie jeżeli koszty naprawy są wyższe niż wartość zepsutego sprzętu. Czasem jednakże zdarza się, że usterka jest rzeczywiście niewielka, wobec czego naprawa także nie będzie generowała wysokich kosztów.

Gniazda TV i korzyści jakie z nich wynikają

Wrocław nocą
Autor: M. Wierzbowy
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Cywilizowany świat jest uzależniony od energii. Niezwykle trudno wyobrazić sobie miasta bez dostępu do prądu w każdym miejscu. Spora część codziennych czynności, tak oczywistych dla wszystkich z nas, byłoby niemożliwe do wykonania.