Home

telefon

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nowe życie sprzętu elektrycznego i elektronicznego!

AGD
Autor: Pat Hayes
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często zdarza się, iż nie mamy pojęcia co zrobić z popsutą pralką, odkurzaczem, czy bateriami od pilota albo telefonu – z powodu braku odpowiedniej wiedzy bardzo często lądują na śmietniku, co nie jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie dla środowiska naturalnego. Co zrobić, aby nie tylko troszczyć się o przyrodę, ale także pozbyć się niechcianych rzeczy?

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.