Home

taras

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezbędne akcesoria do mieszkania z tarasem

taras
Autor: Nice
Źródło: Nice
Mieszkanie we jednorodzinnym domu z ogrodem, to marzenie każdego mieszkańca bloku. Posiadacze domów wolno stojących mogą na co dzień cieszyć się fragmentem zielonej przestrzeni. Z tej przyczyny częściej przebywają na dworze niż osoby, które mieszkają w bloku.

Co zrobić, aby obszar przed naszą posesją był reprezentacyjny i zadbany

dekoracyjny ogródek przed domem
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Zadbany podjazd, chodnik i ogródek przy domu to wizytówki naszego domu. Warto poświęcić trochę chęci, pracy i gotówki, aby prezentowały się one elegancko i atrakcyjnie.

Niebanalne elementy aranżu wnętrz w projektowaniu mieszkania

nowoczesne wnętrze
Autor: Aparthotel Invite
Źródło: Aparthotel Invite
Są osoby, które w projektowaniu ostatecznego planu mieszkania stawiają na najwyższą jakość. Urządzają swoje mieszkanie w określonym stylu, łącząc wygodę z elegancją i dobrym gustem. W jakie elementy wystroju celować, żeby i nasze pomieszczenia cechowało klasyczne piękno i wygoda?

Nadchodzi lato – zobacz, co uczynić, by uchronić się przed upałami

Pergola
Autor: sheilaellen
Źródło: http://www.flickr.com/photos/sheilaellen/113508086/
Rzecz oczywista każdy uwielbia ciepłe dni. Kiedy pojawiają się po mroźnej porze zimowej, cieszy nawet pojedynczy promień słońca. Temperatura rośnie, zieleń bujnie się rozwija, ludzie ściągają okrycia wierzchnie. Robi się cudownie. Jednak, kiedy zaczyna być zbyt gorąco, każda jednostka ludzka poszukuje oddechu w cieniu.

Jak znaleźć wygodne meble na niewielki balkon?

Meble balkonowe
Autor: Schüco
Źródło: Schüco
Zazwyczaj myślimy, iż zakup mebli na balkon to łatwa sprawa. Okazuje się jednak, że jest dużo aspektów o których przy ich wyborze nie wiedzieliśmy lub nawet nie przyszłoby nam do głowy iż są istotne. Na pierwszy rzut oka wszystkie krzesełka i stoliki są identyczne, a parasole różnią się jedynie kolorem, z tego powodu wybierzmy ten który się podoba i po kłopocie.