Home

taras

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezbędne akcesoria do mieszkania z tarasem

taras
Autor: Nice
Źródło: Nice
Mieszkanie we jednorodzinnym domu z ogrodem, to marzenie każdego mieszkańca bloku. Posiadacze domów wolno stojących mogą na co dzień cieszyć się fragmentem zielonej przestrzeni. Z tej przyczyny częściej przebywają na dworze niż osoby, które mieszkają w bloku.

Co zrobić, aby obszar przed naszą posesją był reprezentacyjny i zadbany

dekoracyjny ogródek przed domem
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Zadbany podjazd, chodnik i ogródek przy domu to wizytówki naszego domu. Warto poświęcić trochę chęci, pracy i gotówki, aby prezentowały się one elegancko i atrakcyjnie.

Niebanalne elementy aranżu wnętrz w projektowaniu mieszkania

nowoczesne wnętrze
Autor: Aparthotel Invite
Źródło: Aparthotel Invite
Jest wiele osób, które w urządzaniu mieszkania wybierają najwyższą jakość. Urządzają swoje mieszkanie w jednym stylu, łącząc funkcjonalność z elegancją i dobrym smakiem. W jakie elementy wystroju celować, żeby i nasze wnętrza cechowało klasyczne piękno i wygoda?

Nadchodzi lato – zobacz, co uczynić, by uchronić się przed upałami

Pergola
Autor: sheilaellen
Źródło: http://www.flickr.com/photos/sheilaellen/113508086/
Rzecz oczywista każdy uwielbia cieplejsze dni. Kiedy pojawiają się po mroźnej porze zimowej, raduje każdy promyk słońca. Temperatura idzie w górę, roślinność bujnie się rozwija, ludzie zrzucają okrycia wierzchnie. Robi się cudownie. Jednak, gdy robi się zbyt gorąco, każdy szuka oddechu w cieniu.

Jak znaleźć wygodne meble na niewielki balkon?

Meble balkonowe
Autor: Schüco
Źródło: Schüco
Zazwyczaj myślimy, iż wybór mebli na balkon to banalna sprawa. Okazuje się jednak, że jest sporo spraw o których przy ich wyborze nie wiedzieliśmy lub nawet nie przyszłoby nam do głowy iż są istotne. Na pierwszy rzut oka wszystkie krzesełka i stoły są podobne, a parasole mają tylko inne kolory, więc zdecydujemy się ten który się podoba i po kłopocie.