Home

szkolenia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Stosuj w swojej działalności odpowiednie normy, by doskonalić jakość pełnionych usług i troszczyć się o ekologię

środowisko
Autor: Mario M
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie bardzo wiele mawia się o wymogu wdrażania oraz utrzymywania odpowiednich standardów i norm. Jednocześnie bardzo wielki nacisk kładzie się na troskę o środowisko naturalne i dbanie o to, co znajduje się wokół nas. Elementem wiążącym te dwa aspekty okazuje się norma Iso 14001, która zajmuje się zarządzaniem środowiskowym.

Jeżeli leży Ci na sercu los przyrody i środowiska naturalnego, uwielbiasz zwierzęta i jesteś przeciwny jakiejkolwiek krzywdzie – warto zapoznać się z licznymi wydarzeniami, związanymi z tą dyscypliną

środowisko
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Poziom działalności w dziedzinie technologii osiąga własne apogeum. Pojawia się mnóstwo możliwości. Cywilizacja sprowadza się do całkowitego zmechanizowania. Wycina się lasy, pomniejsza powierzchnia środowiska naturalnego oraz przestrzeń egzystencjalna dla zwierząt i roślin.

Podnoszenie swych kompetencji za pomocą szkoleń

pracownicy na szkoleniu
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Chęć dostania podwyżki, awansu albo dostania atrakcyjniejszej pracy związana jest z koniecznością wykazania się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, lecz też posiadaniem wielu dodatkowych umiejętności i certyfikatów. Im nasze CV będzie bogatsze, tym prawdopodobieństwo sukcesu proporcjonalnie większe. Kluczowe jest jednakże to, ażeby uzyskiwać umiejętności, jakie są potrzebne na rynku pracy i zgodne z naszym profilem kariery. W ten sposób wyróżnimy się na rynku i zwiększymy szanse na zmianę swojej dotychczasowej sytuacji.

Coachingi z autoprezentacji czyli dlaczego należy dbać o własny dobry wizerunek

biznesmeni po pracy
Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie dbania o własny samorozwój, bądź o własną firmę, warto mieć pod kontrolą dużą ilość kwestii powiązanych z własnym wizerunkiem jak także zwrócić ogromną uwagę na poprawne relacje z mediami. W nowym tysiącleciu trzeba takie kwestie potraktować naprawdę na poważnie i zrobić wszystko co tylko będzie konieczne, aby wypracować jak najlepszy wizerunek siebie, czy swojej marki. W takiej sytuacji bardzo pomocne mogą być szkolenia wizerunkowe jak i wiedza o media relations.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.