Home

szkolenia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Podnoszenie swych kompetencji za pomocą szkoleń

pracownicy na szkoleniu
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Chęć otrzymania podwyżki, awansu bądź znalezienia atrakcyjniejszej pracy wiąże się z koniecznością wykazania się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, jednakże także posiadaniem szeregu uzupełniających umiejętności jak i uprawnień. Im nasze CV będzie bogatsze, tym prawdopodobieństwo sukcesu proporcjonalnie większe. Ważne jest jednakże to, żeby uzyskiwać umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy i zgodne z naszym profilem zawodowym. W ten sposób wyróżnimy się na tle konkurencji i podniesiemy poziom prawdopodobieństwa na zmianę swojej sytuacji zawodowej.

Coachingi z autoprezentacji czyli dlaczego należy dbać o własny dobry wizerunek

biznesmeni po pracy
Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie troszczenia się o własny samorozwój, bądź o własną firmę, trzeba mieć pod kontrolą wielką ilość kwestii powiązanych ze swoim wizerunkiem jak także zwrócić baczną uwagę na poprawne relacje z mediami. W dzisiejszych czasach należy takie sprawy traktować naprawdę na poważnie i uczynić wszystko co tylko możliwe, by wygenerować świetny wizerunek siebie, ,jak i swojej korporacji. W takiej sytuacji bardzo pomocne mogą być szkolenia wizerunkowe jak i wiedza o media relations.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług oraz zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.