Home

szkolenia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Stosuj w swojej działalności odpowiednie normy, by doskonalić jakość pełnionych usług i troszczyć się o ekologię

środowisko
Autor: Mario M
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie bardzo wiele mawia się o wymogu wprowadzania i zachowania odpowiednich standardów oraz norm. Jednocześnie bardzo duży nacisk kładzie się na dbanie o środowisko ekologiczne oraz dbanie o to, co znajduje się wokół nas. Połączeniem tych dwóch aspektów staje się norma Iso 14001, która trudni się zarządzaniem środowiskowym.

Jeżeli leży Ci na sercu los przyrody i środowiska naturalnego, uwielbiasz zwierzęta i jesteś przeciwny jakiejkolwiek krzywdzie – warto zapoznać się z licznymi wydarzeniami, związanymi z tą dyscypliną

środowisko
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Poziom działań w dziedzinie technologii zdobywa własne maximum. Ujawnia się mnóstwo możliwości. Cywilizacja sprowadza się do całkowitego zmechanizowania. Likwiduje się las, pomniejsza powierzchnia środowiska naturalnego oraz przestrzeń egzystencjalna dla fauny i flory.

Podnoszenie swych kompetencji za pomocą szkoleń

pracownicy na szkoleniu
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Chęć dostania podwyżki, awansu albo dostania atrakcyjniejszej pracy związana jest z koniecznością wykazania się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, lecz też posiadaniem wielu dodatkowych umiejętności i certyfikatów. Im nasze CV będzie bogatsze, tym prawdopodobieństwo sukcesu proporcjonalnie większe. Kluczowe jest jednakże to, ażeby uzyskiwać umiejętności, jakie są potrzebne na rynku pracy i zgodne z naszym profilem kariery. W ten sposób wyróżnimy się na rynku i zwiększymy szanse na zmianę swojej dotychczasowej sytuacji.

Coachingi z autoprezentacji czyli dlaczego należy dbać o własny dobry wizerunek

biznesmeni po pracy
Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie dbania o własny samorozwój, bądź o własną firmę, warto mieć pod kontrolą dużą ilość kwestii powiązanych z własnym wizerunkiem jak także zwrócić ogromną uwagę na poprawne relacje z mediami. W nowym tysiącleciu trzeba takie kwestie potraktować naprawdę na poważnie i zrobić wszystko co tylko będzie konieczne, aby wypracować jak najlepszy wizerunek siebie, czy swojej marki. W takiej sytuacji bardzo pomocne mogą być szkolenia wizerunkowe jak i wiedza o media relations.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich mocne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.