Home

szkolenia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Podnoszenie swych kompetencji za pomocą szkoleń

pracownicy na szkoleniu
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Chęć dostania podwyżki, awansu albo dostania atrakcyjniejszej pracy związana jest z koniecznością wykazania się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, lecz też posiadaniem wielu dodatkowych umiejętności i certyfikatów. Im nasze CV będzie bogatsze, tym prawdopodobieństwo sukcesu proporcjonalnie większe. Kluczowe jest jednakże to, ażeby uzyskiwać umiejętności, jakie są potrzebne na rynku pracy i zgodne z naszym profilem kariery. W ten sposób wyróżnimy się na rynku i zwiększymy szanse na zmianę swojej dotychczasowej sytuacji.

Coachingi z autoprezentacji czyli dlaczego należy dbać o własny dobry wizerunek

biznesmeni po pracy
Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie troszczenia się o własny samorozwój, bądź o własną firmę, trzeba mieć pod kontrolą wielką ilość kwestii powiązanych ze swoim wizerunkiem jak także zwrócić baczną uwagę na poprawne relacje z mediami. W dzisiejszych czasach należy takie sprawy traktować naprawdę na poważnie i uczynić wszystko co tylko możliwe, by wygenerować świetny wizerunek siebie, ,jak i swojej korporacji. W takiej sytuacji bardzo pomocne mogą być szkolenia wizerunkowe jak i wiedza o media relations.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.