Home

szkło

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Do jakich wnętrz pasują szklane schody?

schody
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Jeśli jesteśmy entuzjastami nowoczesnego stylu to schody ze szkła są świetnym uzupełnieniem naszego domu. Coraz większa ilość osób decyduje się na zainstalowanie ich w swoich domach, mieszkaniach oraz w szykownie skonstruowanych pomieszczeniach biurowych i usługowych.

Obrazy do Waszego pokoju dziennego

obraz - architektura
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli aranżujemy mieszkanie staramy się wszystko dopasować do siebie. Nie zawsze jest to proste. Bywa, że będziemy musieli nieźle się namęczyć. Bo nie jest łatwo coś wybrać. Nie chodzi jedynie o to, że jest tak ogromny wybór, ale zwłaszcza, o to czy będziemy umieli wybrać coś, co będzie pasowało do tego, co już kupiliśmy.

Bądź na czasie! Postaw na przeszklone biuro, a będzie ono wyglądać naprawdę zniewalająco!

oświetlenie
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Aranżując prywatne gniazdko pomoc projektanta jest wskazana, jednakże niekonieczna. Zupełnie inaczej jest w wypadku jednostek, lokali usługowych oraz hal produkcyjnych.

Segregowanie śmieci, a zatem w które pojemniki wrzucać nieczystości, by troszczyć się o środowisko

kosze na segregację śmieci
Autor: Matthias Buchmeier
Źródło: http://www.flickr.com
Segregowanie śmieci jest dziś coraz bardziej popularne w większości gospodarstw domowych. Ludzie chcą troszczyć się o naturę, toteż szczegółowiej interesują się tematem oraz kupują specjalne zbiorniki na nieczystości, które pomagają w niniejszym zadaniu. Czasem jednak nie do końca wiemy, do jakiego pojemnika wkładać papier, a do którego szkło. Z tej przyczyny początkowo trzeba zapoznać się z typem i kolorem danych pojemników, a dopiero później rozpocząć segregację.

Wiszące szafki kuchenne zaoferują więcej miejsc do schowania sprzętów

wyspa kuchenna
Autor: Ewa Minge
Źródło: Marmorin
W większości mieszkań w kuchniach zakładane są blaty, a to dlatego, że podarują one znaczniejszą powierzchnię, na której można przygotowywać potrawy, a równocześnie pięknie się prezentują. Warto mimo wszystko wspomnieć, że blaty do kuchni muszą być dobrze wzmacniane, a więc zrobione z takiego tworzywa, które będzie odporne na działanie wody oraz pary wodnej, które w kuchni są w dosyć dużej liczbie.