Home

Sufit

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Malowanie mieszkania - nasz poradnik

malowanie
Autor: Dulux®
Źródło: Dulux®
Wiosną częstokroć decydujemy się na odmalowanie mieszkanka. By dodać pomieszczeniu blasku wystarczy pomalować ściany i sufity. Na odświeżenie ścian decydujemy się zwykle co 4 do 5 lat. Doradzamy, jak robić to bez błędów. Decyzja o remoncie zapada najczęściej z dwóch powodów; po pierwsze pragniemy zmienić aranżację pomieszczeń, która już się nam opatrzyła, poza tym stara farba na ścianie niedobrze wygląda.

Perfekcyjne plafony - czy to rzeczywiste?

łazienka
Autor: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio
Kiedy zaczynamy myśleć o tym, żeby kupić oświetlenie do łazienki może być problem. Wiadomo, że damy radę wyszukać jakiś ciekawe rozwiązanie. Powinniśmy tylko porządnie się rozejrzeć. Ale wcale nie jest tak trudno odnaleźć pasujący plafon do łazienki. Plafonów do łazienek jest faktycznie dużo.

Oświetlenie w pokoju dziecięcym - jakie pomysły trzeba wdrożyć

pokój dla dziewczynki
Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka
Kiedy mamy dzieci dobrze wiemy, że przyjdzie nam zmierzyć się z ogromem wyzwań. Każdego dnia czekają na nas tony wyzwań. Nikt jednak nie marudzi, bo dzieci to prawdziwa radość. Trzeba jedynie umieć jakoś nad wszystkim panować. Bo kiedy w domu są dzieci i rozpoczyna się remont w domu, to możemy być rzeczywiście ugotowani, od ciągłego robienia wszystkiego, by jakoś to wyszło. Nawet przy przestawianiu mebli może być spora zawierucha.