Home

styropian

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pomoc przy budowie

Fundament pod budowę domu jednorodzinnego
Autor: sscornelius
Decydując się na budowę domu, czy remont mieszkania warto podjąć pewne działania. W przypadku domu: kupno działki, określenie budżetu, wybór projektu (warto sprawdzić nowoczesne projekty domów w tym miejscu), materiały budowlane, itp. Remont mieszkania to dużo mniejszy koszt.: projekt aranżacji, dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych - czy też mebli.

Stropodach, staje się synonimem dzisiejszej architektury

budowa domu
Autor: TEKTUM
Źródło: TEKTUM
Dach, to zwieńczenie całej budowli i równocześnie jeden z najistotniejszych fragmentów domu. Osłania domowników przed deszczem, śniegiem, wiatrem, hałasem, uciekaniem ciepła porą zimową oraz ochrania dom przed silnym oddziaływaniem termicznym słońca, w miesiącach letnich. Musi być zatem wodoszczelny, wytrzymały i bezpieczny. A to wszystko zależy nie tylko od surowców pokryciowych, ale także innych jego składników, jak właściwa warstwa izolacji cieplnej, uszczelnienie itp. Chociaż rola pokrycia dachowego przez długie lata nie ulegała zasadniczym zmianom, to dzisiaj wraz z rozwojem i postępem technicznym, wizerunek budynków i ich budowa ulega nieustannej metamorfozie. Od pewnego czasu, można zaobserwować dążenie do tworzenia obiektów ze stropodachem.

Tanie produkty dedykowane do stolarstwa

stolarz
Autor: Marco Enzo Squillacioti
Źródło: http://www.flickr.com
Przeźroczysty, profesjonalny, super mocny klej dwuskładnikowy do aluminium, odznacza się wysoką adhezją. Na powierzchnie w poziomie, klej można nakładać w dowolnej grubości. Składnik A - Żywica epoksydowa.; składnik B to utwardzacz aminowy ze środkami tiksotropowymi, poprawiających przyczepność.