Home

styl

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Budownictwo i wykończenie mieszkań w Polsce

budowa
Autor: Alex Pepperhill
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie w niektórych grupach i w Internecie zapanowała moda na kpienie z tradycyjnego polskiego urządzania wnętrz oraz upodobania do budowania kiczowatych obiektów. Oczywiście nie jest tak zawsze, w Polsce można zobaczyć również ładne i dość efektownie wykończone budowle. Nierzadko jednak spotyka się budynki budzące wątpliwości. Niejednokrotnie także szokuje sposób odnowienia budynków. Stosunkowo często widzi się bowiem, że nawet zabytkowe obiekty poddaje się renowacji, w wyniku której zyskują jaskrawe kolory, zupełnie nie pasujące do okolicy, a tym bardziej do pierwotnego wyglądu obiektu z dawnych czasów. Tymczasem w części przypadków wystarczyłoby tylko zasięgnąć porady profesjonalistów.

Jak najbardziej korzystnie urządzać małą łazienkę? Na co zwłaszcza powinny zwracać uwagę, by to pomieszczenie prezentowało się ciekawie?

łazienka
Autor: brak
Źródło: pixabay.com
Mała łazienka to zawsze dosyć duże wyzwanie dla każdego, kto chce urządzić ją w sposób praktyczny, a jednocześnie estetyczny. Dwa najważniejsze kłopoty, jakie są związane z takim wnętrzem to sprawa pomieszczenia różnych koniecznych urządzeń, a również optyczne powiększenie tego typu wnętrza. Nie warto jednakowoż rozpatrywać tego w oderwaniu od siebie.

Nowoczesne pokoje - skąd brać pomysły?

wnętrze   salon
Autor: JEDYNKA®
Źródło: JEDYNKA®
Jak najładniej urządzić dom? Gdzie odnaleźć najpopularniejsze trendy i jak połączyć style? Prawdopodobnie nie są to odpowiedzi, które da się opisać w pojedynczym artykule, ale postaramy się udzielić kilku porad.

Z czego wykonane są balustrady? Jakie są rodzaje? Które nadają się do bloków, a które są bardziej dopasowane do domków jednorodzinnych?

Balkon
Autor: langalex
Źródło: www.flickr.com
Balustrady balkonowe, powszechnie nazywane barierkami, spełniają dwie niezwykle ważne funkcje. Jedną z nich jest funkcja zabezpieczająca, druga z kolei dekoracyjna. Obecnie mnóstwo mieszkań zaopatrzonych jest w różnej wielkości balkon, z kolei w domach jednorodzinnych może być ich nawet kilka. Kiedy jesteśmy zobligowani dokonać wyboru jak najbardziej właściwe barierki zorientujemy się, że na rynku jest bardzo szeroka oferta balustrad, zarówno pod kątem materiałów czy typu, z jakiego są wykonane.

Kiedy potrzebujesz pomysłów na urządzenie tarasu

aranżacja
Autor: MEVACO Sp. z o.o.
Źródło: MEVACO Sp. z o.o.
Taras. Miejsce, w którym z przyjemnością wypoczywasz. Masz tam swój niewielki kącik z krzesłem, stolikiem, gazetą i ulubioną harbatą… Czego chcieć więcej do relaksu? Chyba jedynie ciepłych dni. W dniu dzisiejszym publikujemy trochę pomysłów na wykończenie naszego kącika do odpoczynku i relaksu.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, która z jego wersji będzie najlepsza

płoty
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew temu co się wielu wydaje jest to bardzo ważny element całości, chociaż wiele osób zostawia sobie to na sam koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A przecież ogrodzenie razem z bramą wjazdową powinno stanowić jedną spójną całość, i dobrze aby zgrywało się zarówno ze stylistyką domu jak i charakterem okolicy.

Porady jak umeblować mały balkon

meble na balkon
Autor: Elite Balustrade
Źródło: http://www.flickr.com
W hurtowniach jest szeroki wybór mebli balkonowych. Nie będziemy z tego powodu mieć żadnej trudności z poszukiwaniem takich, które wypełnią nasze oczekiwania, bez wpływu od tego jak duży jest nasz balkon.

Jak profesjonalnie podejść do kwestii wybudowania swojego domu?

Konstrukcja architektoniczna
Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Postawienie własnego domu to bez wątpienia marzenie niezmiernie sporej części naszego społeczeństwa. Praktyka wyraźnie ukazuje, że pragniemy posiadać własne miejsce zamieszkania, w którym to jesteśmy w stanie spełniać nasze podstawowe potrzeby. Pomimo tego często nie możemy pozwolić sobie na realizację tego marzenia ze względu na spore ograniczenia pieniężne, które niestety zdarzają się na naszej drodze. Niejednokrotnie jesteśmy również przymuszeni do zaciągania długoletnich kredytów, które pozwolą nam cieszyć się swoim domem.