Home

styl

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Budownictwo i wykończenie mieszkań w Polsce

budowa
Autor: Alex Pepperhill
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnio w niektórych grupach i na stronach internetowych zapanowała moda na kpienie z tradycyjnego polskiego wystroju wnętrz oraz zamiłowania do budowania kiczowatych obiektów. Rzecz jasna nie jest tak zawsze, w Polsce można zobaczyć także estetyczne i dość efektownie wykonane obiekty. Nierzadko jednak trafiają się obiekty budzące wątpliwości. Niejednokrotnie także szokuje sposób odnowienia obiektów. Dość często widzi się bowiem, że nawet zabytkowe budynki poddaje się renowacji, w wyniku której otrzymują intensywne barwy, całkowicie nie pasujące do okolicy, a tym bardziej do pierwszej koncepcji budynku sprzed lat. Tak naprawdę w części przypadków można było jedynie zapytać o radę profesjonalistów.

Jak najbardziej korzystnie urządzać małą łazienkę? Na co zwłaszcza powinny zwracać uwagę, by to pomieszczenie prezentowało się ciekawie?

łazienka
Autor: brak
Źródło: pixabay.com
Mała łazienka to zawsze dosyć duże wyzwanie dla każdego, kto chce urządzić ją w sposób praktyczny, a jednocześnie estetyczny. Dwa najważniejsze kłopoty, jakie są związane z takim wnętrzem to sprawa pomieszczenia różnych koniecznych urządzeń, a również optyczne powiększenie tego typu wnętrza. Nie warto jednakowoż rozpatrywać tego w oderwaniu od siebie.

Nowoczesne pokoje - skąd brać pomysły?

wnętrze   salon
Autor: JEDYNKA®
Źródło: JEDYNKA®
Jak najlepiej wyremontować mieszkanie? Skąd wziąć współczesne trendy i jak połączyć style? Prawdopodobnie nie są to odpowiedzi, które da się opisać w pojedynczym artykule, ale postaramy się udzielić kilku porad.

Z czego wykonane są balustrady? Jakie są rodzaje? Które nadają się do bloków, a które są bardziej dopasowane do domków jednorodzinnych?

Balkon
Autor: langalex
Źródło: www.flickr.com
Balustrady balkonowe, powszechnie zwane barierkami, wypełniają dwie niezwykle ważne funkcje. Jedną z nich jest funkcja zabezpieczająca, druga zaś dekoracyjna. Dzisiaj mnóstwo mieszkań wyposażonych jest w mniejszy lub większy balkon, zaś w domach jednorodzinnych może być ich nawet kilka. gdy pragniemy wybrać jak najbardziej właściwe balustrady zauważamy, iż na rynku jest niezwykle szeroka gama balustrad, zarówno pod kątem materiałów czy rodzaju, z jakiego są stworzone.

Kiedy potrzebujesz pomysłów na urządzenie tarasu

aranżacja
Autor: MEVACO Sp. z o.o.
Źródło: MEVACO Sp. z o.o.
Taras. Kącik, gdzie z przyjemnością wypoczywasz. Masz tam swój niewielki kącik z fotelem, stolikiem, książką i aromatem ulubionej kawy… Co potrzeba więcej do szczęścia? Chyba tylko ciepłych dni. Dziś opiszemy kilka pomysłów na aranżację naszego kącika do wypoczynku i relaksu.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, która z jego wersji będzie najlepsza

płoty
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew temu co się wielu wydaje jest to dość istotny element całości, chociaż wiele osób pozostawia sobie to na koniec, nic wcześniej nad tym nie myśląc. A przecież ogrodzenie wraz z bramą wjazdową powinno stanowić jedną spójną całość, i dobrze aby zgrywało się zarówno z architekturą domu jak i charakterem okolicy.

Porady jak umeblować mały balkon

meble na balkon
Autor: Elite Balustrade
Źródło: http://www.flickr.com
W marketach mamy duży wybór mebli balkonowych. Nie powinniśmy z tego powodu mieć żadnej trudności ze znalezieniem tych, które wypełnią nasze potrzeby, niezależnie od tego jak olbrzymi jest nasz balkon.

Jak profesjonalnie podejść do kwestii wybudowania swojego domu?

Konstrukcja architektoniczna
Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Postawienie własnego domu to bez wątpienia marzenie niezmiernie sporej części naszego społeczeństwa. Praktyka wyraźnie ukazuje, że pragniemy posiadać własne miejsce zamieszkania, w którym to jesteśmy w stanie spełniać nasze podstawowe potrzeby. Pomimo tego często nie możemy pozwolić sobie na realizację tego marzenia ze względu na spore ograniczenia pieniężne, które niestety zdarzają się na naszej drodze. Niejednokrotnie jesteśmy również przymuszeni do zaciągania długoletnich kredytów, które pozwolą nam cieszyć się swoim domem.