Home

sok

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Soki – z jakiego względu mają tak wielkie znaczenie w zwyczajnej diecie i w jaki sposób je współcześnie prawidłowo wybierać?

sok
Źródło: http://www.flickr.com
Soki owocowe cieszą się bardzo dużą popularnością i stanowią istotny element diety dużej części osób. Z jakiego powodu? W szklance soku obecnych jest dużo witamin i minerałów, a ponadto jest to bardzo smaczny napój. Soki bowiem zawierają naturalnie obecne w owocach cukry. Stanowią wobec tego interesującą alternatywę dla słodzonych napojów. Szklanka soku może z powodzeniem zastępować jedną z pięciu zalecanych porcji warzyw i owoców dziennie. Godne uwagi są także soki przyrządzane z warzyw. W przeszłości soki robione były własnoręcznie, przy użyciu sokowirówki. Dziś, dużo osób decyduje się na wygodniejsze rozwiązanie, jakim jest zakup soków w sklepie. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie sprzedawane produkty są zdrowe. Jak w takim razie rozsądnie wybrać sok?

Zepsuła się lodówka czy kuchenka mikrofalowa? Co robić z zepsutym sprzętem elektronicznym?

porządki
Autor: noguerajef
Źródło: http://www.sxc.hu
Współczesny świat stawia przed ludźmi wiele wyzwań, ale i daje wiele możliwości. Co to znaczy w praktyce? Że na co dzień mogą oni korzystać z wielu udogodnień. Pralka, zmywarka czy telewizor To są tylko wybrane urządzenia, które sprawiają, że wszystkim żyje się prościej.

Dlaczego opłaca się konsumować jabłka ? Właściwości treściwe oraz popyt w rutynowej jadłospisie człowieka

sok
Autor: Thermomix
Źródło: Thermomix
Jabłka, to znany i wielokrotnie nabywany owoc w Polsce. Ludzie niewiele wiedzą jednak o świetnych i leczniczych właściwościach owego owocu. Należy przyjrzeć się mu nie tylko z powodu na smakowity kształt słodkawy smak, ale również źródło witamin, potrzeb zdrowotnych i należytego odżywiania.