Home

skóra

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Znajdź odpowiednie pieluszki dla swojego dziecka

Helen Doron Early English, dziecko
Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English
Niemal każdy z nas czasami poszukuje jakichś specjalistycznych przedmiotów, a nie za bardzo ma pojęcie, gdzie mógłby ich poszukiwać. Jeśli chcesz nabyć coś, czego nigdy jeszcze nie nabywałeś i nie wiesz, do jakiego sklepu powinieneś się udać, wtedy zdecydowanie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie poszukiwanie tych rzeczy przez internet.

Pora na zarost

golenie i kremy
Autor: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com
Przez dłuższy czas jedyną alternatywą dla tradycyjnego golenia twarzy były wąsy i broda. Moda na nie zataczała koło co pewien czas, ale aktualnie szczególnie daje się zauważyć to zjawisko. Parodniowy zarost nie istniał. Do dnia dzisiejszego, gdy w końcu przestał być utożsamiany ze światem artystycznym i branżą muzyczną. Według sondaży aż 40% polskich mężczyzn nosi zarost na twarzy: wąsy, brody, kilkudniowe zarosty. Czy o taki zarost trzeba dbać? Jak najbardziej. Nawet ten pozornie niedbały powinien prezentować się nieskazitelnie. Tylko wówczas jest efektowny.