Home

schody

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Do jakich wnętrz pasują szklane schody?

schody
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Jeśli jesteśmy entuzjastami nowoczesnego stylu to schody ze szkła są świetnym uzupełnieniem naszego domu. Coraz większa ilość osób decyduje się na zainstalowanie ich w swoich domach, mieszkaniach oraz w szykownie skonstruowanych pomieszczeniach biurowych i usługowych.

Jak zaprojektować oraz wykonać bezpieczne jak również funkcjonalne wejście na dach? Najczęściej wykorzystywane rodzaje wejść umożliwiających dostanie się na dach.

dach
Autor: rawdonfox
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy własny dom na pewno nie jeden raz odwiedzał nas kominiarz. Przegląd kominiarski przeprowadzany jest co jakiś czas, istotne jest wiec zaprojektowanie odpowiedniego jak również bezpiecznego wejścia na dach.

Budujemy dom z piętrem: porządne schody muszą zostać w nim umieszczone

Budując dom, z pewnością postawić trzeba sobie pytanie: jakiego rodzaju schody w nim wybudować? Czy lepsze będą schody zrobione z betonu, czy może lepiej postawić jednak na schody , które zrobiono z drewna?

Obrazy do Waszego pokoju dziennego

obraz - architektura
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli aranżujemy mieszkanie staramy się wszystko dopasować do siebie. Nie zawsze jest to proste. Bywa, że będziemy musieli nieźle się namęczyć. Bo nie jest łatwo coś wybrać. Nie chodzi jedynie o to, że jest tak ogromny wybór, ale zwłaszcza, o to czy będziemy umieli wybrać coś, co będzie pasowało do tego, co już kupiliśmy.

Dobór właściwych schodów - czyli w jaki sposób z łatwością przejść przez proces wykańczania domu

drewno jesionowe
Autor: POL-SKONE
Źródło: POL-SKONE
Wybórwłaściwych schodów jest niezwykle istotnym elementem wykończenia domu, ponieważ stanowi on inwestycję na długie lata. Chcąc dostosować schody odpowiednio do własnych potrzeb należy zastanowić się zwłaszcza nad funkcjonalnością schodów, a co za tym idzie, także nad surowcem, z którego mają być one wykonane. Jak można ostatnio zauważyć bardzo praktycznym rozwiązaniem dla wielu osób są aktualnie schody jesionowe, ponieważ pozwalają one uzyskać zarówno bardzo elegancki efekt, jak i charakteryzują się doskonałą odpornościąjeśli chodzi o czynniki mechaniczne.

Czy dom jest rzeczywiście drogi? Czy zbudowanie go i eksploatacja to wielkie koszty? Co zrobić, by było taniej?

dom
Autor: Bogdan Kulczyński
Źródło: Reynaers Polska
Sądzisz że dom jest drogi... moje niedoczekanie. Nic podobnego. Jeżeli tylko nie zamierzasz posiąść pałacu czy wielkiej rezydencji, dom jest osiągalny.. Zastosuj się wyłącznie do wspomnianych niżej reguł.