Home

przyroda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeżeli leży Ci na sercu los przyrody i środowiska naturalnego, uwielbiasz zwierzęta i jesteś przeciwny jakiejkolwiek krzywdzie – warto zapoznać się z licznymi wydarzeniami, związanymi z tą dyscypliną

środowisko
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Poziom działań w dziedzinie technologii zdobywa własne maximum. Ujawnia się mnóstwo możliwości. Cywilizacja sprowadza się do całkowitego zmechanizowania. Likwiduje się las, pomniejsza powierzchnia środowiska naturalnego oraz przestrzeń egzystencjalna dla fauny i flory.

Jakiego rodzaju sposoby zastosować, żeby nasz dom był w pełni ekologiczny? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać?

solary
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Ekologia jest coraz bardziej istotna, zwłaszcza, iż każdy z nas w pewien sposób wpływa na niszczenie przyrody. Dlatego też ekologiczny styl życia jest już koniecznością dla zatrzymania degradacji naszej planety ziemi i ochrony naturalnego środowiska. Zanieczyszczenia atmosfery przez choćby stosowanie materiałów opałowych nieodnawialnych mogą prowadzić do zwiększania się dziury ozonowej i wzrostu efektu cieplarnianego.