Home

przyroda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeżeli leży Ci na sercu los przyrody i środowiska naturalnego, uwielbiasz zwierzęta i jesteś przeciwny jakiejkolwiek krzywdzie – warto zapoznać się z licznymi wydarzeniami, związanymi z tą dyscypliną

środowisko
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Poziom działalności w dziedzinie technologii osiąga własne apogeum. Pojawia się mnóstwo możliwości. Cywilizacja sprowadza się do całkowitego zmechanizowania. Wycina się lasy, pomniejsza powierzchnia środowiska naturalnego oraz przestrzeń egzystencjalna dla zwierząt i roślin.

Jakiego rodzaju sposoby zastosować, żeby nasz dom był w pełni ekologiczny? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać?

solary
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Ekologia jest coraz bardziej niezbędna, zwłaszcza, że każdy z nas w określony sposób przyczynia się do niszczenia przyrody. Stąd więc też ekologiczny styl życia jest już koniecznością dla zatrzymania degradacji naszej wspólnej planety i ochrony środowiska naturalnego. Zanieczyszczenia atmosfery przez chociażby wykorzystanie materiałów opałowych nieodnawialnych powadzą do zwiększania się dziury ozonowej oraz wzrostu efektu cieplarnianego.