Home

przemysł

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Układy sterowania znajdują nader bogate zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu

kwalifikacje
Autor: Martin Lang
Źródło: http://www.flickr.com
Idea sterowania numerycznego „narodziła się” ponad 50 lat temu w USA. Na początku wykorzystywano ją głównie w siłach zbrojnych.

W jaki sposób poprowadzić gospodarstwo ekologiczne

rolnictwo
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Rolnictwo ekologiczne jest systemem produkcji rolniczej posiadającym korzenie w rolnictwie tradycyjnym. Oparte jest na wykorzystaniu naturalnych procesów zachodzących w gospodarstwie rolnym jak też w znacznym stopniu polega na wiedzy pochodzącej z tradycji agrarnej. W ekologicznym rolnictwie wykorzystuje się praktyki uprawy rolnej przysparzające się do utrzymania czy powiększenia materii organicznej w glebie a także hamowania jej erozji.

Wykaz najchętniej stosowanych typów przenośników, jakie znajdują zastosowanie w różnych działach przemysłu.

przemysł
Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
W celu przeniesienia różnych ładunków na niewielkie odległości bardzo często stosuje się przenośniki. Ich szeroki wybór sprawia, że znalazły one zastosowanie w wielu rozmaitych działach przemysłu. Co więcej, obecne przenośniki są sprzętami bardzo nowoczesnymi, które pozwalają na duże możliwości jeśli chodzi o sterowanie, a równocześnie bardzo wytrzymałe i niezawodne. Dzięki nim praca jest znacznie szybsza i wydajniejsza, a procesy produkcji, magazynowania czy dystrybucji dużo lepiej dopracowane.