Home

produkcja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co mieści się pod hasłem - aparatura chemiczna i do jakich zadań jest wykorzystywana?

cząteczki chemiczne
Autor: incidencematrix
Źródło: http://www.flickr.com
Aparaturę chemiczną tworzy zespół automatów i urządzeń bądź maszyn używanych w przemyśle chemicznym i przetwórstwie podczas wykonywania przeróżnych operacji jednostkowych lub cyklów, będących etapami podstawowego procesu produkcyjnego. Aparatura chemiczna jest tworzona z uwzględnieniem norm inżynierii procesowej oraz chemicznej. Obecnie bardzo często jest wykorzystywana w przetwórstwie.

Obraz transportu lotniczego w Polsce

Samolot pasażerski
Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Położenie naszej ojczyzny zawsze było szansą, a także zagrożeniem. Zagrożenie wiązało się z nieprzewidzianą lub bardziej prognozowaną inwazją sąsiednich krajów. Na szczęście przyszło nam żyć w bardziej umiarkowanych czasach co więcej obecnie nasze położenie to głównie szanse, szczególnie, że jesteśmy jak by nie było członkiem Zjednoczonej Europy.

7 wytycznych w razie pożaru

Strażacy w akcji
Źródło: www.pixabay.com
W każdej branży niezbędne są konkretne prawidła dzięki jakim łatwiej jest – jak mówi znane powiedzenie - „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Prawidłowo wprowadzone pozwalają na bezproblemowe działanie całej struktury firmy. Są potrzebne, jak najistotniejsze procedury. Wśród najbardziej znanych i obowiązkowych najistotniejsze to: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy (czyli BHO) oraz szkolenia przeciwpożarowe. Skupmy się na tym drugim zagadnieniu, czyli na szkoleniach przeciwpożarowych (http://proecoone.pl/oferta/BHP/). Najważniejsza w tego typu materii jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Definiowana jest także Instrukcją przeciwpożarową albo Instrukcją pożarową. Jest to dokument niezbędny, potrzebny w czasie pełnego okresu korzystania z budynku, to znaczy, od jego odbioru przez Państwową Straż Pożarną. Odnosi się to właściwie do budynków użyteczności publicznej.