Home

porządki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeżeli jesteś posiadaczem eleganckiego domostwa jednorodzinnego i jednocześnie miłośnikiem własnego zacisza - dobrze jest zapoznać się z obszerną ofertą akcesoriów i dodatków do dekoracji wnętrza.

wystrój domu jednorodzinnego
Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Zima często zabiera radość życia. Krótkość dni i dłuższe, zimne noce sprawiają, że stajemy się statyczni i rozleniwieni. Nic Nam się nie chce, dużo leżymy i nie posiadamy zbyt wiele energii. Okres zimowy to jednak dobry moment na wspomnienia z wakacji, przyjemne dla oczu przeglądanie zdjęć, odczytywanie lektur, albo porządkowanie i snucie pomysłów na nadciągająca wiosnę.

Masz w planie większe porządki w swoim domu? Postaw na ekologiczne środki czystości

Środki czystości
Autor: FolsomNatural
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy lubi sprzątanie. Większość z nas z chęcią wybrałaby się na spacer bądź spędziłaby ten czas z bliskimi, aniżeli wzięłaby się za mopa, by umyć podłogę. Jednak czasem chcąc nie chcąc musimy wziąć się w garść, szczególnie gdy nadchodzi czas świąteczny albo robiliśmy remont i kurz osiadł praktycznie wszędzie.

Wiosenne - sprzątanie w naszym mieszkaniu

ogród
Autor: Nick
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzą pierwsze, słoneczne dni w roku, wszyscy momentalnie dobrze się nastrajają. Gdy czuć wiosnę w powietrzu, poprawia nam się nastrój, jesteśmy pełni wigoru, przyjaźnie nastawieni, mamy ciekawe pomysły i plany, Każdy z nas zaczyna zmiany w mieszkaniu, ogrodzie, w swoim życiu. Realizujemy dawno zapomniane plany noworoczne, życie postrzegamy w jaśniejszych kolorach. Pobudkę z zimowego snu umożliwia nam zastrzyk witaminy D, której dostarczają nam promienie słońca, a na której niedobory narażeni jesteśmy w zimnych porach roku.

Okres przedświąteczny to znakomity czas na wielkie sprzątanie

sprzątanie szkoły
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo że porządkujemy nasze mieszkanie systematycznie to przychodzi taki dzień, że chcemy zrobić generalne porządki. Najczęściej tego typu działanie ma miejsce, kiedy przychodziwiosna, kiedy nadchodzą święta lub kiedy czujemy po prostu, iż nie można już tego dłużej odwlekać. Co wtedy mamy począć?