Home

porządki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeżeli jesteś posiadaczem eleganckiego domostwa jednorodzinnego i jednocześnie miłośnikiem własnego zacisza - dobrze jest zapoznać się z obszerną ofertą akcesoriów i dodatków do dekoracji wnętrza.

wystrój domu jednorodzinnego
Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Okres zimowy często odbiera wesołość życia. Krótkość dni i dłuższe, zimniejsze wieczory powodują, iż stajemy się bierni i leniwi. Nic Nam się nie chce, więcej śpimy i nie posiadamy zbyt wiele siły na cokolwiek. Okres zimowy to jednakże dobry czas na wspomnienie z wakacji, przyjemne dla oczu przeglądy zdjęć, czytanie lektur, albo porządki i snucie planów na nadciągająca wiosnę.

Masz w planie większe porządki w swoim domu? Postaw na ekologiczne środki czystości

Środki czystości
Autor: FolsomNatural
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy przepada za sprzątaniem. Większość z nas chętnie poszłaby na spacer bądź spędziłaby ten czas z najbliższymi, aniżeli wzięłaby się za mopa, by umyć podłogę. Jednak czasami chcąc nie chcąc musimy wziąć się w garść, w szczególności gdy nadchodzi okres świąteczny bądź przeprowadzaliśmy remont i kurz osiadł właściwie w każdym miejscu.

Wiosenne - sprzątanie w naszym mieszkaniu

ogród
Autor: Nick
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzą pierwsze, słoneczne dni w roku, wszyscy momentalnie dobrze się nastrajają. Gdy czuć wiosnę w powietrzu, poprawia nam się nastrój, jesteśmy pełni wigoru, przyjaźnie nastawieni, mamy ciekawe pomysły i plany, Każdy z nas zaczyna zmiany w mieszkaniu, ogrodzie, w swoim życiu. Realizujemy dawno zapomniane plany noworoczne, życie postrzegamy w jaśniejszych kolorach. Pobudkę z zimowego snu umożliwia nam zastrzyk witaminy D, której dostarczają nam promienie słońca, a na której niedobory narażeni jesteśmy w zimnych porach roku.

Okres przedświąteczny to znakomity czas na wielkie sprzątanie

sprzątanie szkoły
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo że porządkujemy nasze mieszkanie systematycznie to przychodzi taki dzień, że chcemy zrobić generalne porządki. Najczęściej tego typu działanie ma miejsce, kiedy przychodziwiosna, kiedy nadchodzą święta lub kiedy czujemy po prostu, iż nie można już tego dłużej odwlekać. Co wtedy mamy począć?