Home

pomieszczenia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kominek jako odwieczny symbol domowego ciepła - chciałbyś mieć go w domu?

kominek
Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
Kominek stanowi odwieczny symbol domowego ogniska. Wielu ludzi, którzy urządzają swój dom przewiduje założenie kominka. W sezonie jesienno- zimowym ogrzewanie się przy ciepłym kominku może okazać się idealną postacią relaksu. Jest nie tylko praktyczny, ale i doskonale podkreśla klimat każdego domu.

Budowa budynków przemysłowych

przemysł
Autor: European Southern Observatory
Źródło: http://www.flickr.com
Automatyka chłodnicza używana jest przez sporo branż przemysłu, zwłaszcza przez przemysł spożywczy. W epoce współczesnych transformacji klimatycznych idealnie działające chłodnictwo zaczyna być coraz istotniejszą dziedziną technologii.

Projekty domów nowoczesnych wykonywane na zlecenie rygorystycznych odbiorców

projekty domów nowoczesnych
Projekty domów nowoczesnych wykonywane są na zlecenie wymagających właścicieli działek budowlanych, którzy wykonali już transakcję zakupu działki budowlanej i w tym momencie zastanawiają się na temat tego, jakiego typu dom będzie dla nich najwygodniejszy.

Pomieszczenia przemysłowe: które elementy muszą się w nich koniecznie być obecne?

spawacz przy pracy
Autor: Savannah River Site
Źródło: http://www.flickr.com
Wnętrza przemysłowe to bez wątpienia jeden z najbardziej nietypowych rodzajów wnętrz. Przeznaczone są na produkcję, niezwykle często będą mogły służyć również do składowania zróżnicowanych towarów i produktów. Ich budowa jest przeróżna i uzależniona jest od przeznaczenia pomieszczenia.

Ściany – konstrukcyjny element każdego domu

ściana
Autor: Tikkurilla
Źródło: Tikkurilla
Ściany stanowią bardzo ważny element, który wyznacza granice budowanego budynku. Ich rolą jest przenoszenie obciążenia, jakie tworzą dach i stropy. Z tego względu murowanie ścian jest elementarnym zadaniem, od którego uzależniona jest przyszłość stawianej budowli.

Jak uzyskać świeże powietrze? Pomysł na sprawne oraz efektywne osuszanie powietrza!

osuszacz powietrza
Autor: Alex Wiebe
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas wykańczania domu należałoby zwrócić dużą uwagę na rozwiązania, które są korzystne nie tylko dla naszego samopoczucia, jak również dla zdrowia. Niesamowicie istotne znaczenie posiada w domu powietrze, o które warto się wyjątkowo zatroszczyć. W trakcie budowy a ponadto wszelkiego rodzaju remontów warto inwestować w prozdrowotne materiały i klimatyzatory, za sprawą których zawsze jesteśmy w stanie cieszyć się czystym powietrzem.

Odbieramy mieszkanie, o czym powinniśmy pamiętać? Czy wiesz, co sprawdzić i na co zwrócić uwagę?

Nowy blok
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Otrzymujemy nasze pierwsze własne M, o czym należy pamiętać? Ważny jest na pewno odbiór techniczny, który można wykonać na własną rękę. Rzecz pozostaje tylko jedna, jak to zrobić? Na co należy zwrócić uwagę, co wziąć ze sobą i w razie czego – jakie usterki zgłaszać? Co prawda dobrze na taki odbiór wziąć ze sobą doświadczonego inspektora nadzoru budowlanego. Gdyby jednak nie mamy tej możliwości należałoby postarać się o inżyniera lub firmę remontową, która zajmuje się wykańczaniem naszego nowego mieszkania. Na szczęście możemy to też sami zrobić, musimy się jednakże dobrze do tego przygotować.

Inspiracje na elegancką aranżację salonu

przykładowa aranżacja salonu
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy urządzałem swój salon - a było to dobrych 7 lat temu, najzwyczajniej w świecie całkowicie nie miałem pojęcia na wszelkie tematy dot. urządzania wnętrz. I z tego powodu tak naprawdę mój salon nie prezentował się gustownie. Cieszę się, iż jednakowoż się obudziłem i pewnego pięknego dnia nareszcie postanowiłem zrobić duży remont we własnym mieszkaniu - no konkretniej w salonie. Zasadniczo to prawda jest taka, że na początku zacząłem nieco bardziej szczegółowo chadzać po Sieci. Trafiłem na ciekawy portal z projektami wnętrz, który dużo dał.