Home

pomieszczenia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Projekty domów nowoczesnych wykonywane na zlecenie rygorystycznych odbiorców

projekty domów nowoczesnych
Projekty domów nowoczesnych wykonywane są na zamówienie wymagających klientów, którzy przeprowadzili już zlecenie bankowe dotyczące kupna działki przeznaczonej do budowy domu i w tym momencie debatują na temat tego, jakiego typu dom będzie dla nich najdogodniejszy.

Pomieszczenia przemysłowe: które elementy muszą się w nich koniecznie być obecne?

spawacz przy pracy
Autor: Savannah River Site
Źródło: http://www.flickr.com
Wnętrza przemysłowe to bez wątpienia jeden z bardziej nietypowych typów wnętrz. Wykorzystywane są na produkcję, najczęściej służą także do składowania zróżnicowanych towarów i produktów. Ich budowa jest przeróżna i uzależniona jest od przeznaczenia pomieszczenia.

Ściany – konstrukcyjny element każdego domu

ściana
Autor: Tikkurilla
Źródło: Tikkurilla
Ściany stanowią potrzebny element, który wyznacza granice budowanego budynku. Ich rolą jest przenoszenie obciążenia, jakie wytwarzają dach i stropy. Z tego względu murowanie ścian jest podstawowym zadaniem, od którego będzie zależała przyszłość wznoszonej budowli.

Jak uzyskać świeże powietrze? Pomysł na sprawne oraz efektywne osuszanie powietrza!

osuszacz powietrza
Autor: Alex Wiebe
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie wykańczania domu wartowałoby zwrócić szczególną uwagę na rozwiązania, które są miłe nie tylko dla naszego samopoczucia, ale także dla zdrowia. Niesamowicie istotne znaczenie odgrywa w domu powietrze, o które należy się wyjątkowo zatroszczyć. W trakcie budowy oraz różnego rodzaju remontów wartowałoby zainwestować w prozdrowotne materiały i klimatyzatory, za sprawą których zawsze możemy cieszyć się świeżym powietrzem.

Odbieramy mieszkanie, o czym powinniśmy pamiętać? Czy wiesz, co sprawdzić i na co zwrócić uwagę?

Nowy blok
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Dostajemy wreszcie nowe cztery kąty, o czym warto pamiętać? Liczy się na pewno odbiór techniczny, który można zrobić osobiście. Wątpliwość zostaje tylko jedna, jak to zrobić? Na co należy zwrócić uwagę, co zabrać ze sobą i w razie czego – jakie usterki raportować? Co prawda dobrze na taki przyjęcie zabrać ze sobą doświadczonego inspektora nadzoru budowlanego. Jeśli jednak nie mamy tej możliwości powinno postarać się o inżyniera lub jednostkę remontową, która zajmuje się wykańczaniem naszego nowego mieszkania. Na szczęście możemy to też sami zrobić, musimy się jednakże rzetelnie do tego przygotować.

Inspiracje na elegancką aranżację salonu

przykładowa aranżacja salonu
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy urządzałem swój salon - było to dobrych 7 lat temu, najzwyczajniej całkowicie nie miałem większego pojęcia na wszystkie kwestie dot. urządzania mieszkań. I z tej przyczyny tak naprawdę mój salon nie prezentował się elegancko. Bardzo dobrze, iż jednakowoż się przebudziłem i pewnego dnia nareszcie postanowiłem zrobić porządny remont we własnym mieszkaniu - no konkretniej w salonie. W zasadzie to prawda jest taka, że na początku rozpocząłem trochę bardziej chadzać po Sieci. Trafiłem na interesujący portal z projektami wnętrz, który sporo dał.