Home

podłogi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Deweloperzy zaznaczą co się może przypodobać

Zamieszkać komfortowo pod Warszawą
Autor: BARC
Źródło: BARC
Pomimo że z roku na rok powstaje coraz więcej budynków mieszkalnych, to mimo wszystko powodzenie nimi nie zaczyna się zmniejszać, a co się z tym łączy, ciągle potrzeba ich znacznie więcej. Jak się okazuje, deweloperzy nie tylko wydają sobie z tego sprawę i próbują sprostać tym oczekiwaniom, lecz jednocześnie świetnie powiedzą co ma szansę przypodobać się przyszłym klientom oraz czym najłatwiej będzie ich do siebie przyciągnąć.

Krótka charakterystyka najczęściej używanych w wykończeniu wnętrz podłóg, ich wady i zalety.

Lśniący parkiet
Autor: Marco Assini
Źródło: http://www.flickr.com
Drewno to nieodłączny element budowlany, często spotkać go również można na podłogach. Rodzajów podłóg które wykorzystują drewno jest kilka, doskonale będą się one nadawaće do przedpokojów, pokojów i salonów, a specjalne wodoodporne odmiany nawet do kuchni i łazienek. Od lat bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się klasyczny parkiet dębowy, wykonany jest on z niewielkich deseczek, które łączy się ze sobą paroma różnymi sposobami.

Krótka charakterystyka najczęściej używanych w wykończeniu wnętrz podłóg, ich plusy i minusy.

Lśniący parkiet
Autor: Marco Assini
Źródło: http://www.flickr.com
Drewno to nieodłączny element budowlany, często można go również spotkać w charakterze podłóg. Rodzajów podłóg wykorzystujących drewno jest kilka, bardzo dobrze nadają się one do salonów, pokojów i przedpokojów, a odpowiednie rodzaje nawet do kuchni i łazienek. Od lat bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się klasyczny parkiet dębowy, wykonany jest on z niedużych deseczek, które należy połączyć ze sobą kilkoma różnymi sposobami.