Home

pieniądz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zrobić kiedy bank nie zamierza udzielić pożyczki, a wydatki zostają ciągle aktualne?

producenci
Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Zaciągniecie pieniędzy z placówek bankowych lwiej części osób kojarzy się przede wszystkim z dużymi kredytami rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Odprawy emerytalne wciąż powinny być wypłacane

Kodeks cywilny
Autor: Kevin Law
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pracownik odchodzący na emeryturę musi zainkasować odpowiednie wynagrodzenie, przez to właśnie musimy przypilnować, żeby zawsze poznać liczbę podwładnych, którym przynależy się w danym roku emerytura oraz aby wciąż powiedzieć, jaką sumę pieniędzy powinniśmy dla nich posiadać.


Odprawy emerytalne okazują się być proste do obliczenia


Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że każdy podwładny już wcześniej wie, w którym czasie będzie miał szansę przejść na wymarzoną emeryturę, a co się z tym wiąże, my też powinniśmy o tym się dowiedzieć.

Jakim sposobem pozyskać dodatkowe większe ilości pieniędzy?

pożyczka
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie przyjęło się przeświadczenie, że pieniądz nie jest najważniejszym elementem całej otaczającej nas rzeczywistości. Niemniej jednakże jego brak jest przez nas niezmiernie mocno odczuwany, dlatego też przez cały czas poszukujemy nowych sposobów, dzięki jakim uda się nam go zdobyć.