Home

pieniądz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zrobić kiedy bank nie zamierza udzielić pożyczki, a wydatki zostają ciągle aktualne?

producenci
Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Branie pieniędzy z banku większości osób kojarzy się przede wszystkim z wielkimi kredytami rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Odprawy emerytalne wciąż powinny być wypłacane

Kodeks cywilny
Autor: Kevin Law
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy podwładny odchodzący na emeryturę powinien dostać dobre wynagrodzenie, z tego powodu właśnie musimy przypilnować, żeby zawsze znać ilość podwładnych, którym przynależy się w danym roku emerytura oraz aby zawsze powiedzieć, jaką kwotę funduszy musimy dla nich mieć.


Odprawy emerytalne są proste do wyliczenia


Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że każdy pracownik już prędzej powie, w którym momencie będzie miał szansę iść na zasłużoną emeryturę, a co się z tym wiąże, my także powinniśmy o tym wiedzieć.

Jakim sposobem pozyskać dodatkowe większe ilości pieniędzy?

pożyczka
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie przyjęło się przeświadczenie, że pieniądz nie jest najistotniejszym obiektem całej otaczającej nas realności. Niemniej natomiast jego brak jest przez nas wyjątkowo mocno odczuwany, dlatego też nieustannie wyszukujemy nowych sposobów, dzięki jakim uda się nam go pozyskać.