Home

oświetlenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Współczesne projekty domów zwracają uwagę na praktyczność, nowoczesny wygląd i ekologię.

projekty domów
Autor: LIBET
Źródło: LIBET
Jeżeli chcemy zamieszkiwać nowocześnie, to musimy zwrócić się do specjalistów, którzy zaprojektują nasz dom w zgodzie z innowacyjnymi rozwiązaniami. Obecnie spory nacisk kładzie się przede wszystkim na ochronę środowiska.


Jeśli ciekawią nas projekty domów nowoczesnych, to powinniśmy znaleźć kompetentną pracownię architektoniczną, która wykona takie zlecenie.

Oświetlenie w technologii led na najwyższym poziomie!

diody led
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie zrobione w technologii led jest popularne od wielu lat. Konsumenci cenią znakomitą jakość, jaka zapewnia wieloletnie użytkowanie halogenów oraz listew. Opinie specjalistów, jacy od lat korzystają z nich każdego dnia w swojej pracy, są tak bardzo cenne. Oryginalne listwy led zostały przygotowane z pełnym profesjonalizmem, a wybór modeli jest przytłaczający.

Technologie jutra w oświetleniu

Żarówka energooszczędna
Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com
Stare żarówki przechodzą do lamusa. Na rynku dostępne jest nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. Skrót ten rozwija się dioda elektroluminescencyjna. Ta technika oświetlenia ma całe mnóstwo atutów, które należy tutaj porządnie wymienić.

Modele nowoczesnego oświetlenia, które przyczynią się do tego, iż w mieszkaniu powstaną nietuzinkowe efekty wizualne.

Lampy mało popularne
Autor: pedrosimoes7
Źródło: http://www.flickr.com
W sklepach z oświetleniem o wiele częściej można znaleźć modelemodernistycznego oświetlenia, które przyczynią się do tego, iż w domu powstaną niebanalne efekty świetlne. Perfekcyjnie one pasują do budynków wystylizowanych stricte w modernistycznych trendach, przy czym muszą również całkiem doskonale się sprawdzić w mieszkaniach tradycyjnych, w jakich wprowadzą na pewno interesujący klimat.

Oświetlenie w pokoju dziecięcym - jakie pomysły trzeba wdrożyć

pokój dla dziewczynki
Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka
Kiedy mamy dzieci dobrze wiemy, że przyjdzie nam zmierzyć się z ogromem wyzwań. Każdego dnia czekają na nas tony wyzwań. Nikt jednak nie marudzi, bo dzieci to prawdziwa radość. Trzeba jedynie umieć jakoś nad wszystkim panować. Bo kiedy w domu są dzieci i rozpoczyna się remont w domu, to możemy być rzeczywiście ugotowani, od ciągłego robienia wszystkiego, by jakoś to wyszło. Nawet przy przestawianiu mebli może być spora zawierucha.

Rodzaje metod oświetleniowych czyli jak dobrać najlepiej lampy do salonów, łazienek i sypialni

lampka nocna do sypialni
Autor: Jonathan Nakandala
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie to bardzo ważna część wyposażenia domów i mieszkań, w zasadzie można powiedzieć że w epoce elektryczności ciężko by się normalnie żyło nie mogąc korzystać z oświetlenia. Jego główną rolą jest oświetlenie pomieszczeń domowych, i służą do tego rozmaite lampy, kinkiety i plafony. Jednak sporo osób nie ma świadomości tego, że oświetlenie może pełnić również doskonałą rolę ozdobną, że przy jego pomocy da się uzyskać bardzo interesujące efekty.

Jaki rodzaj oświetlenia zamontować w środku lokum, a jaki na zewnątrz

Pastelowy chłód
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Oświetlenie mieszkania wcześniej lub później staje się zagadnieniem numer jeden, zwłaszcza wtedy, kiedy wyposażamy nasze pokoje. Każda gospodyni pragnie, aby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale również, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele pomysłów jest do użycia.

Jak właściwie podkreślić pomieszczenie barwami i oświetleniem?

Salon, modne płytki ceramiczne, targi Cevisama 2012
Autor: Max-Fliz
Źródło: Max-Fliz
Aranżując mieszkanie trzeba zwracać uwagę na wiele elementów. Najczęściej myślimy, że najważniejszy jest właściwy dobór mebli i sprzętu – to naturalnie prawda, ale należy zdać sobie sprawę, że nawet najbardziej skomplikowane projekty wnętrz mieszkań można perfekcyjnie zrealizować za pomocą odpowiedniej gry kolorami i światłem.

Oświetlenie na zewnątrz

Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Piękno naszego budynku mieszkalnego, ogrodu czy także tarasu doskonale podkreśli oświetlenie zewnętrzne. Za jego pomocą też możemy bezpiecznie poruszać się wieczorem. Na podjazdach czy też przy drzwiach wejściowych świetnie będą pasować lampy z czujnikiem. Dają one wyraziste światło na nie za bardzo długi czas.