Home

oświetlenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Współczesne projekty domów zwracają uwagę na praktyczność, nowoczesny wygląd i ekologię.

projekty domów
Autor: LIBET
Źródło: LIBET
Jeśli chcemy zamieszkiwać nowocześnie, to powinniśmy zwrócić się do projektantów, którzy stworzą nasz dom w zgodzie z innowacyjnymi rozwiązaniami. Aktualnie duży nacisk kładzie się przede wszystkim na ekologię.


Jeżeli ciekawią nas projekty domów nowoczesnych, to powinniśmy znaleźć doświadczoną pracownię architektoniczną, która zrealizuje to zlecenie.

Oświetlenie w technologii led na najwyższym poziomie!

diody led
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie w technologii led jest znane od wielu lat. Konsumenci cenią wyjątkową jakość, jaka zapewnia długoletnie użytkowanie halogenów oraz listew. Opinie specjalistów, którzy od lat korzystają z nich każdego dnia w swojej pracy, są tak bardzo cenne. Oryginalne listwy led zostały przygotowane z całkowitym profesjonalizmem, natomiast wybór modeli jest niezwykle duży.

Technologie jutra w oświetleniu

Żarówka energooszczędna
Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com
Stare żarówki przechodzą do lamusa. Na rynku dostępne jest nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. Skrót ten rozwija się dioda elektroluminescencyjna. Ta technika oświetlenia ma całe mnóstwo atutów, które należy tutaj porządnie wymienić.

Modele nowoczesnego oświetlenia, które przyczynią się do tego, iż w mieszkaniu powstaną nietuzinkowe efekty wizualne.

Lampy mało popularne
Autor: pedrosimoes7
Źródło: http://www.flickr.com
W sklepach z oświetleniem o wiele częściej można znaleźć modelemodernistycznego oświetlenia, które przyczynią się do tego, iż w domu powstaną niebanalne efekty świetlne. Perfekcyjnie one pasują do budynków wystylizowanych stricte w modernistycznych trendach, przy czym muszą również całkiem doskonale się sprawdzić w mieszkaniach tradycyjnych, w jakich wprowadzą na pewno interesujący klimat.

Oświetlenie w pokoju dziecięcym - jakie pomysły trzeba wdrożyć

pokój dla dziewczynki
Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka
Kiedy mamy dzieci dobrze wiemy, że przyjdzie nam zmierzyć się z ogromem wyzwań. Każdego dnia czekają na nas tony wyzwań. Nikt jednak nie marudzi, bo dzieci to prawdziwa radość. Trzeba jedynie umieć jakoś nad wszystkim panować. Bo kiedy w domu są dzieci i rozpoczyna się remont w domu, to możemy być rzeczywiście ugotowani, od ciągłego robienia wszystkiego, by jakoś to wyszło. Nawet przy przestawianiu mebli może być spora zawierucha.

Rodzaje metod oświetleniowych czyli jak dobrać najlepiej lampy do salonów, łazienek i sypialni

lampka nocna do sypialni
Autor: Jonathan Nakandala
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie to bardzo ważna część wyposażenia mieszkań oraz domów, tak naprawdę można powiedzieć że w erze elektryczności ciężko by się normalnie żyło nie mogąc korzystać ze źródeł światła. Jego podstawowym zadaniem jest rozświetlanie pomieszczeń w domu, i służą do tego rozmaite kinkiety, plafony oraz lampy. Lecz sporo osób nie ma świadomości tego, że oświetlenie pełnić może także doskonałą rolę ozdobną, że przy jego pomocy da się uzyskać bardzo ciekawe efekty.

Jaki rodzaj oświetlenia zamontować w środku lokum, a jaki na zewnątrz

Pastelowy chłód
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Oświetlenie mieszkania wcześniej lub później staje się zagadnieniem numer jeden, zwłaszcza wtedy, kiedy wyposażamy nasze pokoje. Każda gospodyni pragnie, aby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale również, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele pomysłów jest do użycia.

Jak właściwie podkreślić pomieszczenie barwami i oświetleniem?

Salon, modne płytki ceramiczne, targi Cevisama 2012
Autor: Max-Fliz
Źródło: Max-Fliz
Aranżując mieszkanie trzeba zwracać uwagę na wiele elementów. Najczęściej myślimy, że najważniejszy jest właściwy dobór mebli i sprzętu – to naturalnie prawda, ale należy zdać sobie sprawę, że nawet najbardziej skomplikowane projekty wnętrz mieszkań można perfekcyjnie zrealizować za pomocą odpowiedniej gry kolorami i światłem.

Oświetlenie na zewnątrz

Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Uroda naszego domu, ogrodu czy też tarasu znakomicie zaakcentuje oświetlenie zewnętrzne. Dzięki niemu też możemy swobodnie przemieszczać się po zmroku. Na podjazdach czy też przy drzwiach wejściowych idealnie będą nadawać się lampy z czujnikiem. Dają one silne światło na niezbyt długi okres.