Home

nieruchomość

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co winna zawierać umowa o roboty budowlane oraz kiedy wskazane jest ją spisać

umowa
Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Umowa o roboty budowlane to niezmiernie istotny dokument, który jest zabezpieczeniem dla obu stron. Osoba, wykonująca jakieś roboty budowlane posiada gwarancję zapłaty za swoje usługi. Osoba, jaka takie usługi budowlane zamawia także ma gwarancję bezpieczeństwa oraz należytego zrealizowania zamówionych usług. W wypadku sporów dokument ten ułatwi również dochodzenie roszczeń. Umowę o roboty budowlane z pewnością powinno się spisać w każdej sytuacji powiązanej z budową - domów, mieszkań, biur i tak dalej. Wolno ją również spisać w przypadku odnawiania jakiejś nieruchomości albo innych usług wykończeniowych i budowlanych.

Jak kupić mieszkanie, czyli usługi agencji nieruchomości - czy warto z rad agentów skorzystać?

mieszkanie
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz coraz więcej osób podejmuje decyzję o kupnie własnego mieszkania. W zdecydowanej większości przypadków stawiają oni na rynek wtórny – mieszkania na nim są po prostu o wiele tańsze. Aby jednak uniknąć poważnej wpadki, a jednocześnie istotnie przyspieszyć cały proces, dobrze jest postawić na biuro nieruchomości.

Jakim sposobem wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie ważne parametry powinny posiadać?

murowanie
Autor: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas
Ściany dwuwarstwowe są obecnie nierzadko użytkowane w toku budowy domu jednorodzinnego i budowy innego rodzaju nieruchomości. Należałoby więc dowiedzieć się jak wznosi się takie ściany i na jakie ważkie parametry ścian dwuwarstwowych powinno się zwrócić baczną uwagę.

Najlepsze lokalizacje w mieście

mieszkania opolska wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Ostatnimi laty w Polsce, coraz więcej młodych ludzi pragnie żyć na swoim. Model rodziny z minionego pokolenia, kiedy początkujące z dziećmi żyły ze swymi teściami, poszedł do lamusa. Obecnie sporo osób usiłuje być jak najbardziej niezależnych. Taka tendencja jest także w dużej mierze spowodowana faktem, iż ludzie przeprowadzają się na studia do większych miast, i sporo z nich, po zakończeniu edukacji, zostaje w nowym miejscu na stałe. Jednym z takich miast akademickich jest Wrocław. Gdzie można odszukać najlepsze lokalizacje pod wykup lokum?

Na jakiego rodzaju mieszkania należy się zdecydować w naszych czasach?

mieszkanie
Autor: Bethesda Apts
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością każdy z nas marzy o posiadaniu atrakcyjnego mieszkania, w którym z przyjemnością będziemy spędzać swój wolny czas. Warto postawić przede wszystkim na nabycie nowej nieruchomości, ponieważ takie obiekty spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych konsumentów. Znamienne jest, aby postawić na zakup mieszkania, które będzie wpisywać się w nasze preferencje na płaszczyźnie lokalizacji.

Jak skutecznie sprzedać lokal użytkowy w Warszawie?

lokal
Autor: The Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Lokale użytkowe nie są lokalami mieszkalnymi, to pierwsza i fundamentalna rzecz, o której winniśmy pamiętać. Sprzedając lokal użytkowy, to znaczy usługowy, wypada wykorzystać trochę inne metody sprzedaży, niż w przypadku posiadłości mieszkalnej. Celem kupna lokalu użytkowego zawsze jest biznes, więc lokal winien nadawać się na prowadzenie aktywności.

Zarządzanie nieruchomością we Wrocławiu

Bloki mieszkalne
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Kierowanie nieruchomością to obszerniejszy zasięg działania niż administrowanie. Rolą zarządcy jest aktywne rządzenie majątkiem właściciela zainwestowanym w nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami Wrocław jest działalnością zawodową czynioną przez licencjonowanych kierowników nieruchomości. Zarządca działa na bazie umowy o rządzenie, zawartej ze wspólnotą mieszkaniową, w imieniu jakiej działa Zarząd Wspólnoty.

W przypadku, gdy potrzebny ci profesjonalny administrator nieruchomości, szukaj specjalisty w swoim mieście

nieruchomości
Autor: RubyGoes
Źródło: http://www.flickr.com
Nieruchomości odznaczają się bardzo zróżnicowaną postacią, mogą mieć profil prywatny lub komercyjny. Bez względu na to, jaką nieruchomość się ma, jest ona ważną inwestycją, o którą należy odpowiednio zadbać. Jedynie wówczas może ona przynosić odpowiednie dochody oraz zostać źródłem ewentualnego zysku.

Jak kupić najlepsze mieszkanie w Drawsku Pomorskim? Czy warto skorzystać z usług agencji nieruchomości z województwa zachodniopomorskiego?

biuro Posesor Nieruchomości
Autor: kishjar?
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkania nie jest sytuacją prostą, więc mimo okazjonalnych kosztów pod postacią prowizji, mnóstwo sprzedających decyduje się na pomoc biura nieruchomości. W małych miejscowościach, jak na przykład w Drawsku Pomorskim zazwyczaj nie ma wielu agencji, ale w znaczniejszych ośrodkach konkurencja jest znaczna co może przysporzyć problemów w wybieraniu dobrego biura pośredniczącego. Skupmy się jednak na obszarze województwa zachodniopomorskiego i właśnie tam poszukujemy biura nieruchomości, jeśli pragniemy kupić mieszkanie w Drawsku Pomorskim.