Home

nieruchomość

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co winna zawierać umowa o roboty budowlane oraz kiedy wskazane jest ją spisać

umowa
Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Umowa o roboty budowlane to niezmiernie istotny dokument, który jest zabezpieczeniem dla obu stron. Osoba, wykonująca jakieś roboty budowlane posiada gwarancję zapłaty za swoje usługi. Osoba, jaka takie usługi budowlane zamawia także ma gwarancję bezpieczeństwa oraz należytego zrealizowania zamówionych usług. W wypadku sporów dokument ten ułatwi również dochodzenie roszczeń. Umowę o roboty budowlane z pewnością powinno się spisać w każdej sytuacji powiązanej z budową - domów, mieszkań, biur i tak dalej. Wolno ją również spisać w przypadku odnawiania jakiejś nieruchomości albo innych usług wykończeniowych i budowlanych.

Jak kupić mieszkanie, czyli usługi agencji nieruchomości - czy warto z rad agentów skorzystać?

mieszkanie
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj coraz więcej osób podejmuje decyzję o kupnie własnego mieszkania. W zdecydowanej większości przypadków stawiają oni na rynek wtórny – mieszkania na nim są po prostu dużo tańsze. Aby jednak uniknąć ogromnej wpadki, a jednocześnie istotnie przyspieszyć całą procedurę, warto zdecydować się na biuro nieruchomości.

Jakim sposobem wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie ważne parametry powinny posiadać?

murowanie
Autor: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas
Ściany dwuwarstwowe są obecnie nierzadko użytkowane w toku budowy domu jednorodzinnego i budowy innego rodzaju nieruchomości. Należałoby więc dowiedzieć się jak wznosi się takie ściany i na jakie ważkie parametry ścian dwuwarstwowych powinno się zwrócić baczną uwagę.

Najlepsze lokalizacje w mieście

mieszkania opolska wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Ostatnimi czasy w naszym kraju, coraz więcej młodych ludzi pragnie żyć na swoim. Model rodziny z poprzedniego pokolenia, kiedy to młode rodziny z dziećmi żyły ze swoimi teściami, poszedł do lamusa. Współcześnie większość osób usiłuje być jak najmocniej niezależnych. Taka tendencja jest również w sporej mierze spowodowana faktem, że ludzie przenoszą się na studia do większych miejscowości, i sporo z nich, po skończeniu edukacji, zamieszkuje w nowym miejscu na zawsze. Popularniejszym z takich miast akademickich jest Wrocław. Gdzie możemy znaleźć najciekawsze lokalizacje pod wykup lokum?

Na jakiego rodzaju mieszkania należy się zdecydować w naszych czasach?

mieszkanie
Autor: Bethesda Apts
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością każdy z nas rozmyśla o posiadaniu ciekawego mieszkania, w którym z nieskrywaną ochotą będziemy spędzać swój wolny czas. Warto skusić się przede wszystkim na nabycie nowej nieruchomości, ponieważ takie obiekty spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych nabywców. Ważne jest, aby postawić na zakup mieszkania, jakie będzie wpisywać się w nasze preferencje na płaszczyźnie lokalizacji.

Jak skutecznie sprzedać lokal użytkowy w Warszawie?

lokal
Autor: The Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Lokale użytkowe nie są lokalami mieszkalnymi, to pierwsza i fundamentalna rzecz, o jakiej musimy pamiętać. Sprzedając lokal użytkowy, czyli usługowy, wypada stosować nieco inne metody sprzedaży, niż w wypadku nieruchomości mieszkalnej. Celem zakupienia lokalu użytkowego zawsze jest biznes, w związku z tym lokal winien nadawać się na prowadzenie działalności.

Zarządzanie nieruchomością we Wrocławiu

Bloki mieszkalne
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie nieruchomością to szerszy zakres czynności niż administrowanie. Rolą zarządcy jest dynamiczne rządzenie majątkiem właściciela zainwestowanym w nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami Wrocław jest działalnością zawodową wykonywaną przez licencjonowanych zarządców nieruchomości. Zarządca funkcjonuje na bazie umowy o rządzenie, zawartej ze wspólnotą mieszkaniową, w imieniu której działa Zarząd Wspólnoty.

W przypadku, gdy potrzebny ci profesjonalny administrator nieruchomości, szukaj specjalisty w swoim mieście

nieruchomości
Autor: RubyGoes
Źródło: http://www.flickr.com
Nieruchomości odznaczają się bardzo zróżnicowaną postacią, mogą mieć profil prywatny lub komercyjny. Bez względu na to, jaką nieruchomość się ma, jest ona ważną inwestycją, o którą należy odpowiednio zadbać. Jedynie wówczas może ona przynosić odpowiednie dochody oraz zostać źródłem ewentualnego zysku.

Jak kupić najlepsze mieszkanie w Drawsku Pomorskim? Czy warto skorzystać z usług agencji nieruchomości z województwa zachodniopomorskiego?

biuro Posesor Nieruchomości
Autor: kishjar?
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkania nie jest sprawą łatwą, więc mimo okazjonalnych kosztów w postaci prowizji, mnóstwo właścicieli decyduje się na pomoc biura nieruchomości. W małych miastach, jak na przykład w Drawsku Pomorskim zazwyczaj nie ma licznych agencji, lecz w dużych ośrodkach konkurencja jest wielka co może przysporzyć problemów w wyborze dobrego pośrednika. Skupmy się jednak na obszarze województwa zachodniopomorskiego i właśnie tam poszukujemy biura nieruchomości, jeśli chcemy kupić mieszkanie w Drawsku Pomorskim.