Home

mur

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Tynkowanie elewacji domku. Najważniejsze zasady

serwis
Autor: Vs Heidelberg Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Zewnętrzne gładzie cienkowarstwowe cieszą się uznaniem wśród ludzi budujących domy. Kreują szykowną, ozdobną powłokę na elewacji, zaś jednocześnie świetnie zabezpieczają warstewkę izolacyjną.

Jakim sposobem wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie ważne parametry powinny posiadać?

murowanie
Autor: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas
Ściany dwuwarstwowe są obecnie nierzadko użytkowane w toku budowy domu jednorodzinnego i budowy innego rodzaju nieruchomości. Należałoby więc dowiedzieć się jak wznosi się takie ściany i na jakie ważkie parametry ścian dwuwarstwowych powinno się zwrócić baczną uwagę.

Jakie zadania mają ogrodzenia przy naszych domach, jakie są ich podstawowe rodzaje.

remont w domu
Autor: vnON
Źródło: http://www.flickr.com
Ogrodzenia pełnią ważną rolę przy domach i obiektach przemysłowych. Przede wszystkim zabezpieczają teren w środku przez wejściem niepowołanych gości, dając jednocześnie bezpieczeństwo przebywających tam osób. Lecz ogrodzenie może także chronić przed pyłem i hałasem, jeżeli się przykładowo znajduje blisko ulicy, a czasami i przed możliwością oglądania, co jest w środku. Zapomnieć również nie można o roli dekoracyjnej - w pewien sposób jest ono wizytówką posesji i może świadczyć o guście i statusie właściciela. Dlatego też wybór odpowiedniego ogrodzenia nie jest łatwy, zwłaszcza jeżeli będzie się chciało dostosować je do otoczenia oraz budynku. Właściwie wykonane ogrodzenie przede wszystkim będzie spełniać wyżej wymienione funkcje, ale też będzie ładnie się prezentowało. Ogrodzenie swoim wyglądem powinno nawiązywać do charakteru samego budynku, lecz również uwzględniać to, co jest modne w okolicy. Na szczęście wybór najróżniejszych ogrodzeń będzie tak duży, że każdy bez problemów powinien jakieś wybrać do swoich potrzeb.