Home

moc

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Parę faktów na temat bloków obrabialnych i ich wykorzystania

koparka
Źródło: www.flickr.com
Wielki postęp techniczny sprawił, że współcześnie dysponujemy o wiele większym wyborem wszelkiego rodzaju materiałów przemysłowych niż jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz.

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych - zasady

Zakupy zza granicy
Źródło: send-2.pl
Wszelcy operatorzy żywności obojętnie na rozmiar oraz profil prowadzonej aktywności, w tym również realizatorzy karmienia w przedszkolach i innych jednostkach oświatowo-wychowawczych posiadają obowiązek wdrożenia HACCP.


Jeśli chodzi o HACCP w przedszkolu, do obowiązków placówki w ramach wdrożenia HACCP przynależy m.in. opracowanie zasad czystości, magazynowania i podawania posiłków, wytyczenie tak zwanej „czystej drogi”, po jakiej mogą poruszać się wyłącznie pracownicy kuchni, umieszczenie jak też korzystanie z toalety, zapewnienie właściwego odzienia personelu, przygotowanie a także zapisanie receptur podawanych posiłków itp.

W jaki sposób rozpocząć swą przygodę z wędkarstwem?

ciagnik
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprawy wędkarskie są bardzo popularną odmianą spędzania czasu przez mężczyzn.


Łowienie ryb okazuje się pomysłem na miłe spędzenie wolnego czasu dla ludzi w przeróżnym przedziale wiekowym.

Producent regałów metalowych gwarantuje ich trwałość

regały
Autor: HONDA
W sklepach chcemy pomieścić jak najwięcej produktów, na jak najmniejszej przestrzeni, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że mamy szansę w nich zazwyczaj napotkać kilkupiętrowe regały, na których postawione są produkty według ich typów.

Przenośniki kubełkowe do zboża będą bardzo stabilne

przenośniki kubełkowe do zboża
Autor: Rennett Stowe
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy wiedzieć, że zajmując się przygotowywaniem i magazynowaniem zboża, do wyboru mamy wiele przeróżnego rodzaju maszyn, które powinny nam w tym wszystkim pomóc.