Home

moc

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Parę faktów na temat bloków obrabialnych i ich wykorzystania

koparka
Źródło: www.flickr.com
Wielki postęp technologiczny sprawia, że obecnie dysponujemy znacznie większym asortymentem każdego typu tworzyw przemysłowych aniżeli jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz.

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych - zasady

Zakupy zza granicy
Źródło: send-2.pl
Wszyscy operatorzy żywności bez względu na wielkość i profil prowadzonej działalności, w tym również realizatorzy karmienia w przedszkolach a także pozostałych placówkach oświatowo-wychowawczych mają za zadanie wdrożenia systemu HACCP.


Jeżeli chodzi o HACCP w przedszkolu, do zadań placówki w ramach wdrożenia HACCP przynależy między innymi opracowanie zasad higieny, przechowywania i podawania pokarmów, rozplanowanie tzw. „czystej drogi”, po jakiej mogą poruszać się tylko pracownicy kuchni, umiejscowienie a także korzystanie z łazienki, zapewnienie odpowiedniego ubrania personelu, przygotowanie i utrwalenie receptur podawanych dań etc.

W jaki sposób rozpocząć swą przygodę z wędkarstwem?

ciagnik
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprawy wędkarskie są bardzo popularną odmianą spędzania czasu przez mężczyzn.


Łowienie ryb okazuje się pomysłem na miłe spędzenie wolnego czasu dla ludzi w przeróżnym przedziale wiekowym.

Producent regałów metalowych gwarantuje ich trwałość

regały
Autor: HONDA
W sklepach pragniemy zmieścić jak najwięcej przedmiotów, na jak najmniejszej powierzchni, przez to nie może nikogo zaskakiwać, że mamy okazję w nich zazwyczaj spotkać kilkupiętrowe regały, na których ustawione są produkty według ich typów.

Przenośniki kubełkowe do zboża będą bardzo stabilne

przenośniki kubełkowe do zboża
Autor: Rennett Stowe
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy wiedzieć, że zajmując się przygotowywaniem i magazynowaniem zboża, do wyboru mamy wiele przeróżnego rodzaju maszyn, które powinny nam w tym wszystkim pomóc.