Home

miejsce

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Są śmieci jakich nie wolno wyrzucać na najzwyklejszy śmietnik

ABC serów pleśniowych
Autor: SM KaMos
Źródło: SM KaMos
W obecnych czasach niezwykle ostrożnie pragniemy obchodzić się z ekologią. Słusznie, gdyż wszelkie zanieczyszczenia rosną. Nie można nam się do tej sytuacji bezwiednie przyczyniać.

Pragniesz kupić osobiste mieszkanko? W Gdańsku bezsprzecznie uda Ci się wyszukać wymarzone gniazdko

zamek
Autor: Winkhaus
Źródło: Winkhaus
Każdy młody człowiek nieomal każdego dnia śni o tym, by przeprowadzić się w końcu od swoich rodzicieli. Mimo gigantycznej miłości, jaką darzymy naszych wspaniałych rodzicieli dobrze jest ostatecznie wziąć sprawy w swoje ręce i opuścić bezpieczne, rodzinne gniazdko.

Wyśnione własne cztery kąty - wrocławski rynek mieszkaniowy

developer wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Własne cztery kąty to pragnienie wielu naszych rodaków. Zapotrzebowania na mieszkania jest ogromny. Dlatego też wcale nie dziwi liczba nowych inwestycji, które powstają niemal w niemalże wszystkich miastach w Polsce. Oferta mieszkań na sprzedaż jest naprawdę duża, począwszy od mieszkań z rynku pierwotnego aż po mieszkania z rynku wtórnego.

Kupienie lokum w odpowiednim terenie miasta

naprawa
Autor: Thomas Galvez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zadecydujemy o kupowaniu mieszkania, zasadniczą kwestią jest miejsce, to znaczy to w jakim obrębie miasta, bądź dzielnicy zbudowane jest miejsce zamieszkania.

Nawierzchnie z brukowej kostki: w jaki sposób ułożyć brukową kostkę?

architekt
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Których surowców musimy użyć oraz w jaki sposób ułożyć nawierzchnię z brukowej kostki, by alejki, ścieżki ogrodowe bądź podjazdy wytrzymały lata i były funkcjonalne?


Dobierając płyty granitowe, należy wziąć pod uwagę nie jedynie stylistykę nawierzchni, ale również praktyczne względy.

Kiedy mogą się nam przydać usługi geodety?

geodeta
Autor: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nie sposób sobie wyobrazić żadnej drogi, torowiska czy też budowy bez wyliczeń i analiz geodety. Gdy planujemy budowę domu albo jesteśmy szefem projektu przy budowie drogi, to z całą pewnością zwrócimy się o pomoc do fachowca z zakresu geodezji.

Pojemniki wody i powietrza - czyli, z jakiego miejsca pić, z jakiego miejsca zgarniać powietrze w niełatwej sytuacji?

krajobraz - firma
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Deliberujesz nad tym, jak dużo trwoni się wody podczas zwyczajnego dzionka? Zainwestuj w kontener na wodę! A być może chciałbyś dokądś pojechać, gdzieś, w którym przydałaby Tobie się butelka gazowa, albo urządzenie do nurkowania? Każda z tych rzeczy bywa możliwe dzięki zbiornikom ciśnieniowym!


Dobre zbiorniki na wodę, to idealne rozwiązanie dla jakiejś osoby kto mieszka w domku jednorodzinnym, a dba o ekologię, gdyż zbiorniki na wodę to nic innego jak na deszczówkę (która jak się wie bywa woda Pitną).

Jakie miejsca mają dobre oddziaływanie na przestrzeń miejską? Czego nie powinno w nich zabraknąć. Czego unikać, gdy chodzi o zagospodarowanie przestrzenne?

magazyn
Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne nie istnieje idealne zagospodarowane miasto w naszym kraju. Jest to dosyć trudne, gdy mowa o tak dużej przestrzeni. Natomiast czasami odwiedzając niektóre miejscowości można dostrzec, iż są one blisko ideału i poważnie podchodzą do tematu zagospodarowania przestrzennego. Po czym można to poznać oraz co wpływa na to pozytywnie? Ostatnimi czasy bardzo dobrą zmianą jest to, iż zniknęły szpecące przestrzeń reklamy i afisze z centrum miast.

Dlaczego dobrze jest zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska

nowoczesny design skandynawskiego mieszkania
Autor: Jess Pac
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest ciekawym miastem dla przedsiębiorstw, głównie dlatego że miasto to mieści się na ważnym szlaku komunikacyjnym, lecz również dlatego, że rajcy owego miasta nader dbają o dobrą atmosferę a także reklamę. Wrocław uchodzi w powszechnej opinii za miejsce sympatyczne do mieszkania, o szczególnym klimacie. Bez wątpienia jest to skutek wielu czynników, przede wszystkim fenomenalnej mieszanki ludzi w tym miejscu mieszkających. Mieszanka ta składa się z układanki bardzo wielu zwyczajów i kultur wskutek dużych wędrówek ludzki z drugiej połowy XX wieku. Powstało tutaj specyficzne społeczeństwo gdzie baczny obserwator znajdzie wspomnienia minionych kresów ale również innych fragmentów kraju.

Gdzie zamieszkać?

Wrocław nocą
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Głowiłeś się kiedyś nad tym, jaka metropolia w naszym kraju jest najlepsza dla mieszkańców? Oczywiście są publikowane różne zestawienia, ale nie odzwierciedlają one całej prawdy.

Najpierw omówmy miasto stołeczne. Jak powszechnie wiadomo, jest to największe i najbardziej zaludnione miasto w państwie. To sprawia, że życie w stolicy bywa niełatwe, ponieważ wszędzie jest nieopisany tumult.