Home

miejsce

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Są śmieci jakich nie wolno wyrzucać na najzwyklejszy śmietnik

ABC serów pleśniowych
Autor: SM KaMos
Źródło: SM KaMos
W obecnych czasach niezwykle ostrożnie chcemy obchodzić się z ekologią. Słusznie, gdyż wszelakie zanieczyszczenia rosną. Nie wolno nam się do tej sytuacji bezwiednie przyczyniać.

Pragniesz kupić osobiste mieszkanko? W Gdańsku bezsprzecznie uda Ci się wyszukać wymarzone gniazdko

zamek
Autor: Winkhaus
Źródło: Winkhaus
Każdy młody człowiek nieomal każdego dnia śni o tym, by przeprowadzić się w końcu od swoich rodzicieli. Mimo gigantycznej miłości, jaką darzymy naszych wspaniałych rodzicieli dobrze jest ostatecznie wziąć sprawy w swoje ręce i opuścić bezpieczne, rodzinne gniazdko.

Wyśnione własne cztery kąty - wrocławski rynek mieszkaniowy

developer wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Własne cztery kąty to marzenie wielu naszych rodaków. Zapotrzebowania na mieszkania jest bardzo duży. Dlatego też wcale nie zaskakuje liczba nowych budynków, jakie powstają niemal w niemalże wszystkich miastach w naszym kraju. Propozycja inwestycji na sprzedaż jest bardzo duża, zaczynając od mieszkań całkowicie nowych aż po mieszkania z rynku wtórnego.

Kupienie lokum w odpowiednim terenie miasta

naprawa
Autor: Thomas Galvez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zadecydujemy o kupowaniu lokum, zasadniczą kwestią jest położenie, to znaczy to w jakim obrębie miasta, bądź dzielnicy usytuowane jest mieszkanie.

Nawierzchnie z brukowej kostki: w jaki sposób ułożyć brukową kostkę?

architekt
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Których surowców powinniśmy użyć oraz jak ułożyć nawierzchnię z bruku, ażeby alejki, dróżki w ogrodzie albo podjazdy wytrzymały długie lata oraz były efektywne?


Wybierając płyty granitowe, powinniśmy wziąć pod uwagę nie wyłącznie estetykę nawierzchni, ale też praktyczne względy.

Kiedy mogą się nam przydać usługi geodety?

geodeta
Autor: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nie sposób sobie wyobrazić jakiejkolwiek drogi, torowiska czy też budowy bez wyliczeń i analiz geodety. Kiedy planujemy budowę domu lub też jesteśmy kierownikiem projektu przy budowie drogi, to z całą pewnością pójdziemy po pomoc do specjalisty z zakresu geodezji.

Pojemniki wody i powietrza - czyli, z jakiego miejsca pić, z jakiego miejsca zgarniać powietrze w niełatwej sytuacji?

krajobraz - firma
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Deliberujesz nad tym, jak dużo trwoni się wody podczas zwyczajnego dzionka? Zainwestuj w kontener na wodę! A być może chciałbyś dokądś pojechać, gdzieś, w którym przydałaby Tobie się butelka gazowa, albo urządzenie do nurkowania? Każda z tych rzeczy bywa możliwe dzięki zbiornikom ciśnieniowym!


Dobre zbiorniki na wodę, to idealne rozwiązanie dla jakiejś osoby kto mieszka w domku jednorodzinnym, a dba o ekologię, gdyż zbiorniki na wodę to nic innego jak na deszczówkę (która jak się wie bywa woda Pitną).

Jakie miejsca mają dobre oddziaływanie na przestrzeń miejską? Czego nie powinno w nich zabraknąć. Czego unikać, gdy chodzi o zagospodarowanie przestrzenne?

magazyn
Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne nie istnieje idealne zagospodarowane miasto w naszym kraju. Jest to dość trudne, jak mowa o tak dużej przestrzeni. Natomiast czasami odwiedzając różne miasta widzimy, że są one blisko ideału oraz poważnie podchodzą do tematu zagospodarowania przestrzennego. Po jakich rzeczach można to poznać oraz co ma na to pozytywny wpływ? Ostatnio bardzo dobrą zmianą jest to, iż zniknęły szpecące przestrzeń reklamy i afisze z centrum miast.

Dlaczego dobrze jest zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska

nowoczesny design skandynawskiego mieszkania
Autor: Jess Pac
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest interesującym miejscem dla biznesu, przede wszystkim dlatego iż miasto to mieści się na znaczącym trakcie komunikacyjnym, lecz także dlatego, że rajcy owego miasta nader dbają o dobrą atmosferę i reklamę. Wrocław uchodzi w ogólnej opinii za miejsce sympatyczne do mieszkania, o charakterystycznym klimacie. Bez wątpliwości jest to konsekwencja wielu składników, przede wszystkim fenomenalnej mieszanki ludzi w tej okolicy mieszkających. Mikstura ta komponuje się z mozaiki bardzo wielu tradycji tudzież kultur wskutek dużych wędrówek ludzki z z lat 40-tych dwudziestego wieku. Powstało tutaj specyficzne społeczeństwo gdzie ostrożny widzi znajdzie echa przeszłych kresów ale także odmiennych części kraju.

Gdzie zamieszkać?

Wrocław nocą
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Głowiłeś się kiedykolwiek nad tym, jaka metropolia w naszym kraju jest najlepsza dla mieszkańców? Oczywiście są realizowane rozmaite zestawienia, ale nie pokazują one całej prawdy.

Na starcie przeanalizujmy stolicę. Jak wszyscy wiedzą, jest to największe i najbardziej zaludnione miasto w państwie. To sprawia, że mieszkanie w stolicy bywa trudne, bo wszędzie jest chaos.