Home

miasto

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego dobrze zamieszkać w takim mieście jak Wrocław? Jakiego typu są możliwości? Jakie powstają w takim miejscu mieszkania?

Rynek we Wrocławiu
Autor: Ashlynn Pai
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli wierzyć różnym futurologicznym koncepcjom, już za jakiś czas całe życie będzie się skupiać w mieście. Ciężko może w to uwierzyć dziś, kiedy duża liczba osób ucieka na wieś, aby mieć spokój. Nie mówimy jednakże o perspektywie paru lat, ale kilkunastu, a może kilkudziesięciu. Nie chodzi także o to, że nikt nie będzie żył poza ośrodkiem miejskim, po prostu ośrodki miejskie będą się rozrastać i ci co obecnie mieszkają na terenach wiejskich, mogą zostać wchłonięci do wielkiego ośrodka miejskiego. Z tego względu inwestycja we własne mieszkanie w mieście nabiera zupełnie innego wymiaru.

W jaki sposób wynająć niedrogie lokum w dużej miejscowości – kilka cennych rad

nowe mieszkanie
Źródło: pixabay.com
Wynajęcie kawalerki w wielkiej aglomeracji jest dużym problemem. Mając zamiar wynająć lokum powinieneś przygotować się na czekające cię zasadzki. Musisz też mieć odpowiednio dużo pieniędzy, żeby pokusić się o wynajęcie eleganckiego mieszkania w centrum miasta .

Obsługa ogrodnicza terenów zielonych – jakie usługi oferują firmy ogrodnicze, by zadbać o twój ogród?

Ogród
Autor: Ulbrecht Hopper
Źródło: http://www.flickr.com
Zieleń wokoło zakładu lub domu to doskonały pomysł, jeśli chcielibyśmy codziennie mieć dobry nastrój. Przebywanie w plenerze w środku miasto jest niemożliwe, zatem dobrze jest choć zagospodarować przestrzeń oraz zatroszczyć się o ładny trawnik, jak również zasadzenie roślin, aby cieszyć się chociaż taką zielenią. Jednakże samo zagospodarowanie terenu nie jest wystarczające, należy jeszcze odpowiednio zatroszczyć się o roślinność, by ogród przyjemnie wyglądał przez cały rok.

Ceny mieszkań we Wrocławiu - właściwy moment na inwestycję?

puste mieszkanie
Autor: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com
Na przestrzeni minionych miesięcy doświadczyliśmy spadków cen we Wrocławiu. Przez rok ich wartości zmniejszyły się o średnio 3%. Czy jest to bowiem przepowiednia dla inwestorów, aby swój kapitał zagłębili w posiadłościach? Z jakiej przyczyny ich wartości są tak niestabilne?