Home

mechanika

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Części zamienne do pojazdów rolniczych, które trzeba kupić od sprawdzonych dystrybutorów, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

kombajn
Autor: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy rolnik musi pamiętać o tym, żeby systematycznie skontrolować posiadany sprzęt. Przed nadejściem sezonu będzie to tym bardziej istotne, gdyż będzie zależeć od tego jakość plonów. Chodzi chociażby o to, by posiadać części zamienne do pojazdów rolniczych, które warto kupować od doświadczonych dystrybutorów.

Kupiłeś właśnie samochód, który wymaga generalnego przeglądu? Zgłoś się do dobrego mechanika - z bezpieczeństwem pasażerów nie ma żartów

Czerwone auto
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Własny samochód to obecnie marzenie właściwie każdego dziecka. Jeszcze parędziesiąt lat wcześniej posiadanie własnego samochodu było wielką ekstrawagancją - jeżeli ktoś mógł sobie pozwolić na kupno samochodu, zwykle oznaczało to, że jest wielkim bogaczem. W współczesnych czasach używany samochód można kupić już za parę tysięcy, co zazwyczaj nie jest dla nikogo zbyt gigantyczną kwotą. Jeżeli samochód kupuje jakiś dzieciak, wówczas zwykle pada dokładnie na takie samochody.