Home

mechanika

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Części zamienne do pojazdów rolniczych, które trzeba kupić od sprawdzonych dystrybutorów, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

kombajn
Autor: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku pracujący na roli powinien pamiętać o tym, aby regularnie sprawdzić posiadany sprzęt. Przed nadejściem sezonu jest to tym bardziej ważne, ponieważ zależy od tego jakość zbiorów. Chodzi między innymi o to, żeby posiadać części zamienne do pojazdów rolniczych, jakie warto kupić od sprawdzonych dystrybutorów.

Kupiłeś właśnie samochód, który wymaga generalnego przeglądu? Zgłoś się do dobrego mechanika - z bezpieczeństwem pasażerów nie ma żartów

Czerwone auto
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Własny samochód to dzisiaj marzenie właściwie każdego nastolatka. Jeszcze kilkadziesiąt lat wcześniej posiadanie swojego samochodu było niesamowitą ekstrawagancją - jeśli ktoś mógł sobie pozwolić na kupno samochodu, najczęściej znaczyło to, że jest wielkim bogaczem. W dzisiejszych czasach używany pojazd można kupić już za kilka tysięcy, co zazwyczaj nie jest dla nikogo zbyt wielką kwotą. Jeżeli samochód kupuje jakiś nastolatek, wówczas zwykle pada dokładnie na takie samochody.